Προς το περιεχόμενο

24% στο δεύτερο προϊόν μόνο για σήμερα - 1/1/2024 - Πλαίσιο [ΤΕΛΟΣ]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, madboy είπε

Επειδή πιάνει την υπηρεσία εγκατάστασης σαν δευτερο προιον αγοράς, γι'αυτό τον λόγο σου κάνει και έκπτωση. 

Σωστά αλλά και πάλι δεν κάνει νόημα αφού το φθηνότερο προϊόν είναι το δωρεάν, η εγκατάσταση δηλαδή. Εφόσον όμως δε βρίσκει αξία στο δεύτερο προϊόν και εφόσον υπάρχει, εφαρμόζει την έκπτωση στο μοναδικό με κανονική τιμή, δηλαδή το κλιματιστικό. Κουφό, αλλά ωραίο.

Αν για κάποιο λόγο διαγράψεις από το καλάθι τη δωρεάν εγκατάσταση, η τιμή του κλιματιστικού επανέρχεται.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οτι είναι καλή περιπτωση αν ενδιαφέρεται κάποιος για αγορά κλιματιστικου αυτό τον καιρό. Δεν ξέρω με τις επερχόμενες εκπτώσεις τι τιμές θα παίξουν πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, madboy είπε

Η αλήθεια είναι οτι είναι καλή περιπτωση αν ενδιαφέρεται κάποιος για αγορά κλιματιστικου αυτό τον καιρό. Δεν ξέρω με τις επερχόμενες εκπτώσεις τι τιμές θα παίξουν πάντως.

Εγώ δεν ξέρω αν θα παραλάβει ο πελάτης που θα κάνει την παραγγελία ή θα επικαλεσθούν συστημικό λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Armoral είπε

Εγώ δεν ξέρω αν θα παραλάβει ο πελάτης που θα κάνει την παραγγελία ή θα επικαλεσθούν συστημικό λάθος.

Θα επικληθει ο συνήγορος του καταναλωτή έτσι και κάνουν κάνα  αστείο 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε 24% στο δεύτερο προϊόν μόνο για σήμερα - 1/1/2024 - Πλαίσιο [ΤΕΛΟΣ]

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...