Προς το περιεχόμενο

Κινητό έως 350€


kont
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από RazielKvlt,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Ψάχνω για νέο κινητό έως 350 από Ελλάδα και βρίσκω το one plus nord3 310 το 8 giga ram και 360 το12gb ram. Κάποιο άλλο σε αυτά τα λεφτά ποιο θα προτείνατε;

Το nord έχει κάτι που είναι αρνητικό;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζί που το βρίσκεις 310€ δεν το έχει διαθέσιμο και πολύ πιθανόν να μην στο παραδώσει κάν, διάβασε τις κριτικές. Το OnePlus Nord 3 είναι πάρα πολύ καλή επιλογή αλλά θα πρέπει να δώσεις παραπάνω χρήματα για να το παρακάνεις σίγουρα. Motorola Edge 40  είναι επίσης μια καλή επιλογή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την βοηθεια.

Από το συγκεκριμένο έχω πάρει άλλα 2 κινητα και ενα docking stattion και τηρησαν την προθεσμια παραδοσης. Θα τους δοκιμάσω παλι αφου η διαφορα τιμής είναι μεγαλη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kont είπε

Ευχαριστώ για την βοηθεια.

Από το συγκεκριμένο έχω πάρει άλλα 2 κινητα και ενα docking stattion και τηρησαν την προθεσμια παραδοσης. Θα τους δοκιμάσω παλι αφου η διαφορα τιμής είναι μεγαλη

 

Σε κάνα 2μηνο αν παραλάβεις πες μας να ξέρουμε τι έγινε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Το Nord 3 το έχω κανένα μήνα.Μέχρι στιγμής εξαιρετικό.Πήρα με τα 16gb ram περισσότερο γιατί παίζω καμιά φορά Diablo Immortal και New State και ήθελα κάτι με δυνατό επεξεργαστή και αρκετή ram.Το λειτουργικό του πολύ καλό χωρίς bloatware,σαν stock android,η κάμερα πάρα πολύ καλή όσο τη δοκίμασα,γυάλινη πλάτη αν και έβαλα καλή θήκη γιατί γλιστράει(νομίζω μόνο το πράσινο χρώμα γιατί έχω την εντύπωση πως το μαύρο έχει ματ επιφάνεια).Για τη μπαταρία είναι θέμα χρήσης αλλά και πάλι έχει fast charge.Το μόνο αρνητικό που βρήκα είναι ότι όταν βγαίνω εκτός σπιτιού μου βγάζει σε άσχετη στιγμή να ξαναβάλω το pin της κάρτας.Δεν το έχω ψάξει γιατί γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, RazielKvlt είπε

Το Nord 3 το έχω κανένα μήνα.Μέχρι στιγμής εξαιρετικό.Πήρα με τα 16gb ram περισσότερο γιατί παίζω καμιά φορά Diablo Immortal και New State και ήθελα κάτι με δυνατό επεξεργαστή και αρκετή ram.Το λειτουργικό του πολύ καλό χωρίς bloatware,σαν stock android,η κάμερα πάρα πολύ καλή όσο τη δοκίμασα,γυάλινη πλάτη αν και έβαλα καλή θήκη γιατί γλιστράει(νομίζω μόνο το πράσινο χρώμα γιατί έχω την εντύπωση πως το μαύρο έχει ματ επιφάνεια).Για τη μπαταρία είναι θέμα χρήσης αλλά και πάλι έχει fast charge.Το μόνο αρνητικό που βρήκα είναι ότι όταν βγαίνω εκτός σπιτιού μου βγάζει σε άσχετη στιγμή να ξαναβάλω το pin της κάρτας.Δεν το έχω ψάξει γιατί γίνεται.

Συμφωνώ άπλυτα αυτό με το πιν δες το όσο το ειχα δεν μου το έκανε.. Στα μόνα που διαφωνώ είναι η μπαταρία είναι οριακά και για μελλοντικά το σκέφτεσαι γιατί το είχα 2 μήνες ήθελες ένα 10 λεπτό μέσα στην μέρα φορτιση και δνε παίζω παιχνίδια άρα αν σε 2 μήνες θέλει έστω λίγο τι θα γίνει σε ένα χρόνο που θα πέσει... Αλλά τρομερή φόρτιση απίστευτη.. Και κάμερα το βράδυ μέτρια νομίζω σε χαμηλές συνθήκες στο αυτόματο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...