Προς το περιεχόμενο

Ξεκλείδωμα κινητού


sma0900029
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sma0900029,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά,

Βρήκα στη Παύλιανη τα χριστούγεννα (καμια δυο μέρες πριν), ένα samsung A71, το κινητο έχει μοτίβο για να ξεκλειδωσει ή google account.  Υπάρχει τρόπος να βρούμε σε ποιον ανήκει για να το επιστρέψουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθετω (αλλά δεν το κάνω για να μην χαλάσει κάτι), ότι μέσα έχει κάρτα sim.
Αν την πάω στον αντίστοιχο πάροχο θα τον βρει αν το έχει δηλωμένο ? Απλα αν δεν ειναι δηλωμενο εκει το χάνουμε γενικα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, sma0900029 είπε

Υποθετω (αλλά δεν το κάνω για να μην χαλάσει κάτι), ότι μέσα έχει κάρτα sim.
Αν την πάω στον αντίστοιχο πάροχο θα τον βρει αν το έχει δηλωμένο ? Απλα αν δεν ειναι δηλωμενο εκει το χάνουμε γενικα... 

Να το πας στο ΑΤ της περιοχής που το βρήκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κανει τηλεφωνικη δηλωση στο ΑΤ εκεινης της περιοχης, και αν δεν μπορεσω να το επιστρεψω θα το παω στης δικης μου περιοχης , απλα πιστευω οτι αν το παραδωσω σε τμημα δεν θα φτασει πουθενα (γιατι τοσες μερες θα ειχε γιενι καποια δηλωση και τα στοιχεια μου τα εχουν), οποτε προσπαθω λιγο μονος μου ή με τη βοηθεια καποιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Σωστά, και επειδη ελλειπα στο εξωτερικο για διακοπες λογω ημερων ηταν μονιμα σε ρευμα,  και οταν γυρισα το κοιταξα να δω αν υπάρχει κατι και δεν υπήρχε τπτ στη γραμμη των notifications ... αν και σημερα δεν βρεθει λυση θα ρωτησω σε καταστημα με sim αν μπορει να βρεθει πριν το ανοιξω, και αν μου πουν και εκει οχι , θα το αφησω στο δικο μου τμημα και ας κανουν οτι πιστευουν (να μην το εχω και αγχος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...