Προς το περιεχόμενο

Δωρο για πελατες double play της cosmote : απεριόριστα Data για 7 μέρες


tonis1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απεριόριστα Data για 7 ημέρες σε όσους συνδυάζουν κινητό και σταθερό ΟΤΕ (Cosmote one).

Ενεργοποίηση μέσα στην εφαρμογή του Cosmote App & του What's up. 

Ενεργοποίηση έως 9 Ιανουαρίου. 

IMG_20240103_230408.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, tonis1989 είπε

Απεριόριστα Data για 7 ημέρες σε όσους συνδυάζουν κινητό και σταθερό ΟΤΕ (Cosmote one).

Ενεργοποίηση μέσα στην εφαρμογή του Cosmote App & του What's up. 

Ενεργοποίηση έως 9 Ιανουαρίου. 

IMG_20240103_230408.jpg

Εμένα δε μου το εμφανίζει 🙄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, darkman said:

Εμενα γραφει τα δωρα συνεχίζονται απο το cosmote one , ισως πρεπει να εχεις και σταθερο στην cosmote για να στο βγάλει 🤔

έχω το σταθερό και μερικά νούμερα frog. Που ακριβώς στο γράφει; Μπορείς να το ενεργοποιήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, tempo είπε

Ευχαριστώ, βλέπω ότι είναι στην εφαρμογή whats up. Εγώ ρωτάω αν το εμφανίζει σε κάποιον στο cosmote app  όπως αναφέρθηκε παραπάνω.

Αν το νουμερο σου ειναι ειναι της cosmote το βγαζει στο cosmote app. εχω 3 νουμερα στο cosmote app μόνο το ένα που είναι cosmote βγάζει τα άλλα μόνο μέσω whats up app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, therion13 said:

Αν το νουμερο σου ειναι ειναι της cosmote το βγαζει στο cosmote app. εχω 3 νουμερα στο cosmote app μόνο το ένα που είναι cosmote βγάζει τα άλλα μόνο μέσω whats up app

εγώ στο cosmote app έχω 3 νούμερα, ένα το σταθερό που είναι φυσικά cosmote και 2 νούμερα frog. Δεν βλέπω να μου βγάζει κάποια ειδοποίηση κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, tempo είπε

εγώ στο cosmote app έχω 3 νούμερα, ένα το σταθερό που είναι φυσικά cosmote και 2 νούμερα frog. Δεν βλέπω να μου βγάζει κάποια ειδοποίηση κλπ

Ναι αυτό λέω μόνο τα νούμερα που είναι cosmote βγάζει. COSMOKARTA! Το whats up νουμερο το βγάζει στο what's up εφαρμογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Δωρο για πελατες double play της cosmote : απεριόριστα Data για 7 μέρες
3 ώρες πριν, steverman είπε

Αυτή την προσφορά μου την δίνει κάθε μήνα. Whats up και κοσμοτε one

Σου δινει unlimited ή 2gb ? 

4 ώρες πριν, tempo είπε

Ευχαριστώ, βλέπω ότι είναι στην εφαρμογή whats up. Εγώ ρωτάω αν το εμφανίζει σε κάποιον στο cosmote app  όπως αναφέρθηκε παραπάνω.

Και εγώ μόνο στο whats up το βλεπω αν και εχω και σταθερό δεν το βλεπω το cosmote app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, teodgeor είπε

Σου δινει unlimited ή 2gb ? 2gb μου δίνει για μια εβδομάδα.

Και εγώ μόνο στο whats up το βλεπω αν και εχω και σταθερό δεν το βλεπω το cosmote app. Και εγω στο whats up.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλει ενεργοποίηση το σχήμα cosmote one για να μπορούν να ενεργοποιηθούν οι παροχές. Είτε απ'την εφαρμογή είτε στο mycosmote ή και μέσω τσατ/κλήσης στην εξυπηρέτηση πελατών.

Εμένα μέσω mycosmote δε μπορούσε να ενεργοποιηθεί και μου το έκανα μέσω τσατ επί τόπου.

Επεξ/σία από drillgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...