Προς το περιεχόμενο

Vodafone internet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 04/01/2024 at 11:41, padelisv said:

καλησπέρα παιδιά, εχω 100αρα στην Vodafone  με 29.66 και έχει πακέτο νεο με 31.5 αλλα λέει με νέο ρόυτερ , αξίζει τον κόπο ή είναι και αυτό για πέταμα; 

μπορεις να παρεις και ενα fritz!box 7530 και να το βαλεις στην υπαρχουσα γραμμη.και ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα που δινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2024 στις 11:41 ΠΜ, padelisv είπε

καλησπέρα παιδιά, εχω 100αρα στην Vodafone  με 29.66 και έχει πακέτο νεο με 31.5 αλλα λέει με νέο ρόυτερ , αξίζει τον κόπο ή είναι και αυτό για πέταμα; 

καλημέρα φίλε, ερώτηση:

πώς πάει η 100αρα Vodafone?

έχω 100αρα Cosmote και λήγει τον άλλο μήνα το συμβόλαιο, και το σκέφτομαι για vodafone γιατί έχω που και που καποιες αποσυνδέσεις (ενώ είναι ανοιχτά όλα τα σχετικά λαμπάκια στο router). 

για πες... 

thanks!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 10/01/2024 at 11:43, willpa said:

καλημέρα φίλε, ερώτηση:

πώς πάει η 100αρα Vodafone?

έχω 100αρα Cosmote και λήγει τον άλλο μήνα το συμβόλαιο, και το σκέφτομαι για vodafone γιατί έχω που και που καποιες αποσυνδέσεις (ενώ είναι ανοιχτά όλα τα σχετικά λαμπάκια στο router). 

για πες... 

thanks!

 

οτι χαλκο εχεις με την μια εταιρεια θα εχεις με την αλλη. σε οτι dslam πεφτεις απο την μια εταιρεια θα πεσεις και στην αλλη. οποτε η μονη διαφορα ειναι ο εξοπλισμος. σε cosmote αν θες κατι καλο παρε ενα fritz!box. και επισης πολυ βασικο να μην εχεις παραλληλα στην εσωτερικη σου καλωδιωση 

https://www.cyta.com.cy/mp/informational/support/files/wiring-guide-for-broadband_GR.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...