Προς το περιεχόμενο

istorm doa


billarosa_n

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα και καλή χρονιά,

αγόρασα στις 27/12 και παρέλαβα στις 3/1/24 ενα apple watch series 8 απο το istorm. To ρολόι ήταν άδειο απο μπαταρία και μετά απο 1 ώρα στη φόρτιση δεν υπήρχε καμία ανταπόκριση. Το πήγα απευθείας στο κατάστημα istorm όπου μου είπαν οτι μετά απο έλεγχο που θα κάνουν τις επόμενες 6-7 εργάσιμες θα με ειδοποιήσουν αν γίνεται επισκευή ή αντικατάσταση. έχει κανείς εμπειρία με το συγκεκριμένο κατάστημα και αν υπάρχει περίπτωση doa?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Στις 4/1/2024 στις 5:04 ΜΜ, billarosa_n είπε

καλησπέρα και καλή χρονιά,

αγόρασα στις 27/12 και παρέλαβα στις 3/1/24 ενα apple watch series 8 απο το istorm. To ρολόι ήταν άδειο απο μπαταρία και μετά απο 1 ώρα στη φόρτιση δεν υπήρχε καμία ανταπόκριση. Το πήγα απευθείας στο κατάστημα istorm όπου μου είπαν οτι μετά απο έλεγχο που θα κάνουν τις επόμενες 6-7 εργάσιμες θα με ειδοποιήσουν αν γίνεται επισκευή ή αντικατάσταση. έχει κανείς εμπειρία με το συγκεκριμένο κατάστημα και αν υπάρχει περίπτωση doa?

Δεν γίνεται επισκευή στα ρολόγια, οπότε αν δεν είναι κάτι με το software θα στο αντικαταστήσουν με νέο. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 04/01/2024 at 17:04, billarosa_n said:

καλησπέρα και καλή χρονιά,

αγόρασα στις 27/12 και παρέλαβα στις 3/1/24 ενα apple watch series 8 απο το istorm. To ρολόι ήταν άδειο απο μπαταρία και μετά απο 1 ώρα στη φόρτιση δεν υπήρχε καμία ανταπόκριση. Το πήγα απευθείας στο κατάστημα istorm όπου μου είπαν οτι μετά απο έλεγχο που θα κάνουν τις επόμενες 6-7 εργάσιμες θα με ειδοποιήσουν αν γίνεται επισκευή ή αντικατάσταση. έχει κανείς εμπειρία με το συγκεκριμένο κατάστημα και αν υπάρχει περίπτωση doa?

Αν μια μπαταρια λιθιου πεσει πολυ χαμηλα η ταση της τοτε οτι και να κανεις(εκτος απο πατεντες) δεν θα ξαναφορτισει. Θα μπορουσε να ειναι αυτος ο λογος αλλα σε καθε περιπτωση δεν σε ενδιαφερει. Κανονικα doa θα πρεπε να παει εκτος αν η apple εχει αλλες διαδικασιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. μου είπαν οτι ήθελε αλλα 20 λεπτά φόρτισης. Κακώς η καλώς το πήρα. Πάντως μέχρι τώρα λειτουργεί κανονικά και ελπίζω να συνεχίσει ετσι. και πάλι ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, billarosa_n said:

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. μου είπαν οτι ήθελε αλλα 20 λεπτά φόρτισης. Κακώς η καλώς το πήρα. Πάντως μέχρι τώρα λειτουργεί κανονικά και ελπίζω να συνεχίσει ετσι. και πάλι ευχαριστώ.

δεν το αφησες να γεμισει καθολου? ή δεν αναβε οτι γεμιζει.δεν ξερω τι ενδειξη βγαζει. ποση ωρα το ειχες αφησει να γεμισει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...