Προς το περιεχόμενο

Swatch ρολόι με δείκτες σταματησε να λειτουργεί και δεν λειτουργεί ούτε με νέα μπαταρία.Φτιάχνεται, αξίζει?


MrGalaxy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω αυτό το ρολόι Swatch με δείκτες και σταματησε να λειτουργεί και δεν λειτουργεί ούτε με νέα μπαταρία.

Επισης έχει κολλήσει και δε πατιέται το πανω δεξια κουμπάκι

Φτιάχνεται, αξίζει?

IMG_20240106_212356.jpg.0747705198bebd1f44519dab250f38eb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, MrGalaxy said:

Καλησπέρα έχω αυτό το ρολόι Swatch με δείκτες και σταματησε να λειτουργεί και δεν λειτουργεί ούτε με νέα μπαταρία.

Επισης έχει κολλήσει και δε πατιέται το πανω δεξια κουμπάκι

Φτιάχνεται, αξίζει?

IMG_20240106_212356.jpg.0747705198bebd1f44519dab250f38eb.jpg

το αν αξιζει εξαρτατε απο το ποσο το ειχες παρει και αν ειναι τιποτα συλλεκτικο ή οχι πλεον.

μετα αν αξιζει μπορεις να το πας καπου για service και να δουν τι παει στραβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, poulinos είπε

το αν αξιζει εξαρτατε απο το ποσο το ειχες παρει και αν ειναι τιποτα συλλεκτικο ή οχι πλεον.

μετα αν αξιζει μπορεις να το πας καπου για service και να δουν τι παει στραβα.

110€ το είχα αγοράσει το μακρινό 2004, δεν νομίζω να είναι συλλεκτικό..Απο τι βλέπω υπάρχουν παρόμοιας εμφάνισης με το παραπανω απο την casio με μπρασελλέ στα 55€ ...οπότε αν θέλει πάνω απο 20€ να φτιαχτεί παω σε καινουργιο casio με μπρασελλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να ρωτησεις ειτε στην swatch που δεν νομιζω να σου παρουν μονο 20 ή σε καποιο καταστημα. να σου πει ενα κοστος. προσωπικα δεν θα ασχολιομουν καν. ναι μεν μπορει με 20 να φτιαχτει αλλα αν μπορω πχ με 55 να παω σε καινουριο θα επαιρνα καινουριο για να εχω και εγγυηση και τα παντα.

7 minutes ago, MrGalaxy said:

110€ το είχα αγοράσει το μακρινό 2004, δεν νομίζω να είναι συλλεκτικό..Απο τι βλέπω υπάρχουν παρόμοιας εμφάνισης με το παραπανω απο την casio με μπρασελλέ στα 55€ ...οπότε αν θέλει πάνω απο 20€ να φτιαχτεί παω σε καινουργιο casio με μπρασελλέ

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...