Προς το περιεχόμενο

Turbo-X Android TV TXV-AU6595SMT 65" 4Κ Ultra HD


Idmantzos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε!

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω αυτη https://www.plaisio.gr/tileoraseis/tvs/turbo-x-android-tv-txv-au6595smt-65-4k-ultra-hd_4165020

Την έχει κανείς;γνώμες;

Ευχαριστώ πολύ!

Επεξ/σία από Idmantzos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

turbo x ... δωρο να μου την εδιναν δεν θα την επαιρνα.

τοσες μαρκες υπαρχουν. lg,samsung Κτλ κτλ.γιατι tuvlo-x?

1 hour ago, ρεσπεψτ said:

Και εγώ δελεάζομαι αλλά δεν βλέπω κριτικές κτλ πουθενά 

 

On 07/01/2024 at 10:59, Idmantzos said:

Καλημέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε!

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω αυτη https://www.plaisio.gr/tileoraseis/tvs/turbo-x-android-tv-txv-au6595smt-65-4k-ultra-hd_4165020

Την έχει κανείς;γνώμες;

Ευχαριστώ πολύ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Και εγώ θα προτιμούσα μία Sony, μία TCL και λιγότερο μία Lg ή μία Samsung (λόγω εμπειρίας) από μία Vestel αλλά μάλλον πρέπει να χαλαρώσουμε λιγάκι.

      Η Vestel αν και Τούρκικη, από το 2006 είναι ο μεγαλύτερος κατασκευαστής τηλεοράσεων στην Ευρώπη. Κατέχει πάνω από το ένα τέταρτο της αγοράς τηλεοράσεων και έχει πουλήσει πάνω από οκτώ εκατομμύρια συσκευές με μεγάλα brand names του παρελθόντος μετά από άδεια χρήσης του ονόματος (under licensed)αλλά και με δικές της ονομασίες. Μερικά από αυτά είναι Toshiba, Hitachi, Polaroid, JVC, Grudig, Nordmende, Telefunken,Luxor και πολλά άλλα μεταξύ των οποίων και τα δικά μας Turbo-X και F&U.

       Η Vestel επίσης κατασκευάζει (είτε η ίδια, είτε μέσω θυγατρικών) ότι είδος ηλεκτρονικών μπορείτε να φανταστείτε. Από chips μέχρι λευκές συσκευές, και από smartphones μέχρι τα ηλεκτρονικά κυκλώματα για τους πυραύλους, τα πολεμικά UAVs και τους δορυφόρους της Τουρκίας.

      Μην ξεχνάμε ότι έχει συνολικά ενεργητικά πάνω από 3,5 δισεκατομμύρια δολάρια. Ας χαλαρώσουμε λοιπόν λιγάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, afm said:

      Και εγώ θα προτιμούσα μία Sony, μία TCL και λιγότερο μία Lg ή μία Samsung (λόγω εμπειρίας) από μία Vestel αλλά μάλλον πρέπει να χαλαρώσουμε λιγάκι.

      Η Vestel αν και Τούρκικη, από το 2006 είναι ο μεγαλύτερος κατασκευαστής τηλεοράσεων στην Ευρώπη. Κατέχει πάνω από το ένα τέταρτο της αγοράς τηλεοράσεων και έχει πουλήσει πάνω από οκτώ εκατομμύρια συσκευές με μεγάλα brand names του παρελθόντος μετά από άδεια χρήσης του ονόματος (under licensed)αλλά και με δικές της ονομασίες. Μερικά από αυτά είναι Toshiba, Hitachi, Polaroid, JVC, Grudig, Nordmende, Telefunken,Luxor και πολλά άλλα μεταξύ των οποίων και τα δικά μας Turbo-X και F&U.

       Η Vestel επίσης κατασκευάζει (είτε η ίδια, είτε μέσω θυγατρικών) ότι είδος ηλεκτρονικών μπορείτε να φανταστείτε. Από chips μέχρι λευκές συσκευές, και από smartphones μέχρι τα ηλεκτρονικά κυκλώματα για τους πυραύλους, τα πολεμικά UAVs και τους δορυφόρους της Τουρκίας.

      Μην ξεχνάμε ότι έχει συνολικά ενεργητικά πάνω από 3,5 δισεκατομμύρια δολάρια. Ας χαλαρώσουμε λοιπόν λιγάκι.

μονο και μονο που κολλαει πανω το turbo x εγω δεν θα πηγαινα απο πολλες αποψεις.μεχρι και για το θεμα εγγυησης. Αλλο τοσο σε εταιρειες που κολλανε οτι αυτοκολλητο βρουν επανω και πουλανε το ιδιο προιον με 10 διαφορετικα ονοματα.και μετα ψαχνεις support κτλ και δεν ξερεις τι εχεις και τι ψαχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...