Προς το περιεχόμενο

Νομίζω μου κόλλησε το iphone pro max 15


Exodia The Forbidden One

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγο με πήραν τηλέφωνο έβγαλα το κινητό από την τσέπη και η οθόνη άνοιξε αυτόματα αλλά όταν προσπάθησα να σύρω το εικονίδιο για να απαντήσω την κλήση το κινητό δεν ανταποκρίνοταν.

Έχει συμβεί σε άλλον αυτό να τρώει σκάλωμα , έχω κάνει όλα τα updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

31 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Πριν λίγο με πήραν τηλέφωνο έβγαλα το κινητό από την τσέπη και η οθόνη άνοιξε αυτόματα αλλά όταν προσπάθησα να σύρω το εικονίδιο για να απαντήσω την κλήση το κινητό δεν ανταποκρίνοταν.

Έχει συμβεί σε άλλον αυτό να τρώει σκάλωμα , έχω κάνει όλα τα updates.

Ναι μου εχει συμβει αρκετες φορες ! Και δεν μπορεις να το σηκωσεις ! Δεν ειναι τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, agipaok είπε

Ναι μου εχει συμβει αρκετες φορες ! Και δεν μπορεις να το σηκωσεις ! Δεν ειναι τιποτα

Γιατί γίνεται αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Γιατί γίνεται αυτό 

Ε καπου καπου θα κολλανε και αυτα ! Παντως το εχω παθει , αλλα δεν εκανα κατι .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, agipaok είπε

Ε καπου καπου θα κολλανε και αυτα ! Παντως το εχω παθει , αλλα δεν εκανα κατι .... 

Είχα την εντύπωση ότι δεν κολλάει και επίσης μου φάνηκε πολύ άσχημο δεν έχει κλεισει μήνας και μου έβγαλε μπαγκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Exodia The Forbidden One είπε

Είχα την εντύπωση ότι δεν κολλάει και επίσης μου φάνηκε πολύ άσχημο δεν έχει κλεισει μήνας και μου έβγαλε μπαγκ

Δεν είναι bug απλά κόλλησε ! Μην ανησυχείς δεν το κάνει συνέχεια . Να το κάνει 2-3 φορές το χρόνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Είχα την εντύπωση ότι δεν κολλάει και επίσης μου φάνηκε πολύ άσχημο δεν έχει κλεισει μήνας και μου έβγαλε μπαγκ

Ξεκόλλα,τίποτα περίεργο δεν έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Ξεκόλλα,τίποτα περίεργο δεν έγινε.

Μπορεί αλλά όταν σκας 1500 ευρώ ακόμα και το μικρότερο σου φαίνεται τεράστιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Μπορεί αλλά όταν σκας 1500 ευρώ ακόμα και το μικρότερο σου φαίνεται τεράστιο

Το ότι το πληρωσες τόσο ακριβά δεν σημαίνει ότι δεν κολλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά συγνώμη που μπαίνω σαν σφήνα έτσι και εμένα και θα μου χτύπαγε στην αρχή άσχημα και πόσο μάλλον για τέτοιο κινητό αλλά καμιά φορά τυχαίνει αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Vaswww said:

Καλησπέρα και καλή χρονιά συγνώμη που μπαίνω σαν σφήνα έτσι και εμένα και θα μου χτύπαγε στην αρχή άσχημα και πόσο μάλλον για τέτοιο κινητό αλλά καμιά φορά τυχαίνει αυτό 

ολα τα κινητα μπορουν να κολλησουν ολα τα κινητα εχουν bugs. δεν εχει σημασια αν ειναι νεο κινητο ή παλιο κινητο. και τα Pc μπορουν να κολλησουν και οτιδηποτε

εδω βλεπεις bugs σε αμαξια και κατασκευαστικα προβληματα .στο κινητο δεν θα υπηρχαν?

1 hour ago, Exodia The Forbidden One said:

Πριν λίγο με πήραν τηλέφωνο έβγαλα το κινητό από την τσέπη και η οθόνη άνοιξε αυτόματα αλλά όταν προσπάθησα να σύρω το εικονίδιο για να απαντήσω την κλήση το κινητό δεν ανταποκρίνοταν.

Έχει συμβεί σε άλλον αυτό να τρώει σκάλωμα , έχω κάνει όλα τα updates.

απολαυσε το κινητο σου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Είχα την εντύπωση ότι δεν κολλάει και επίσης μου φάνηκε πολύ άσχημο δεν έχει κλεισει μήνας και μου έβγαλε μπαγκ

Τα παραμύθια με το άψογο Ios και το προβληματικό Android φταίνε, γιαυτό σου κακοφάνηκε.

Μια από τα ίδια και με περίεργα battery drain μετά από update που μόνο σε Android γράφανε κάποιοι ότι συμβαίνει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Το ότι το πληρωσες τόσο ακριβά δεν σημαίνει ότι δεν κολλάει.

Υποτίθεται παίρνεις κάτι premium

15 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Τα παραμύθια με το άψογο Ios και το προβληματικό Android φταίνε, γιαυτό σου κακοφάνηκε.

Μια από τα ίδια και με περίεργα battery drain μετά από update που μόνο σε Android γράφανε κάποιοι ότι συμβαίνει.

Ισχύει αυτό που λες είχα πολύ μεγάλες προσδοκίες από midrange android σε high end iOS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, poulinos είπε

ολα τα κινητα μπορουν να κολλησουν ολα τα κινητα εχουν bugs. δεν εχει σημασια αν ειναι νεο κινητο ή παλιο κινητο. και τα Pc μπορουν να κολλησουν και οτιδηποτε

εδω βλεπεις bugs σε αμαξια και κατασκευαστικα προβληματα .στο κινητο δεν θα υπηρχαν?

απολαυσε το κινητο σου :D

Σωστό και αυτό έχεις δίκιο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...