Προς το περιεχόμενο

Sony WF-1000XM5 175,68€ @ amazon.es [TEΛΟΣ]


Glarobats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

On 16/01/2024 at 11:38, αποστόλης said:

Είναι ακουστικαρες παιδιά. Τα πήρα το Δεκέμβριο. Προσωπικά στο αριστερό φοράω large και στο δεξί αυτί medium ear tip. Ελαφριά, άνετα και με πολυυυυυ καλή μπαταρία. Ήχος και noise cancelling καταπληκτικά. Τα δοκίμασα σε πτήση και έκαναν ΤΡΟΜΕΡΗ δουλειά! Σαν πουλάκι κοιμήθηκα 😁😁😁

Από μικρόφωνο πως πάει; π.χ. είσαι γραφείο και μιλάς και μιλάει άλλος παραδίπλα απομονώνει αξιοπρεπως τους θορύβους μεταδίδοντας καλά τη φωνή σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με το support και μου είπαν ότι το προώθησαν στο αρμόδια τμήμα και θα μου απαντήσουν μέσα σε 2 μέρες. 

Μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα πανε καλα εκει στην amazon γιατι εχουν πεσει τοσο χαμηλα με αυτα που κανουν? Επιτηδες το κανουν δεν καταλαβαινω και ταλαιπωρουν τον κοσμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, *THV said:

Μίλησα με το support και μου είπαν ότι το προώθησαν στο αρμόδια τμήμα και θα μου απαντήσουν μέσα σε 2 μέρες. 

Μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο;

Πως επικοινώνησες; Σου είπαν αν θα στείλουν τα ακουστικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα από την παραγγελία έχει ένα κουμπί που λέει για technical support . Από εκεί μίλησα σε chat.

Το μόνο που είπαν είναι ότι θα επικοινωνήσει το αρμόδιο τμήμα μέσα σε 2 μέρες. Ούτε φωτογραφίες δεν μου ζήτησαν. 

Δε θα έπρεπε να ανοίξει κάποιο ticket ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Καλα πανε καλα εκει στην amazon γιατι εχουν πεσει τοσο χαμηλα με αυτα που κανουν? Επιτηδες το κανουν δεν καταλαβαινω και ταλαιπωρουν τον κοσμο. 

Το θέμα είναι με τα βαλκανο-ευρωπαϊκά amazon που τα χειρίζονται όπως θα τα χειρίζονταν και Ελλαδισταν  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Chrisxxx said:

Από μικρόφωνο πως πάει; π.χ. είσαι γραφείο και μιλάς και μιλάει άλλος παραδίπλα απομονώνει αξιοπρεπως τους θορύβους μεταδίδοντας καλά τη φωνή σου;

Ναι κανει πολυ καλη δουλεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησαν πως πρέπει να στείλω πίσω τη θήκη που παρέλαβα με δικά μου έξοδα και ύστερα θα μου κάνουν refund. Δεν υπάρχει επιλογή να μου στείλουν το προϊόν.

Τι λέτε να πληρώσω και να κάνω την επιστροφή; ή να κάνω αμφισβήτηση στην τράπεζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, *THV είπε

Μου απάντησαν πως πρέπει να στείλω πίσω τη θήκη που παρέλαβα με δικά μου έξοδα και ύστερα θα μου κάνουν refund. Δεν υπάρχει επιλογή να μου στείλουν το προϊόν.

Τι λέτε να πληρώσω και να κάνω την επιστροφή; ή να κάνω αμφισβήτηση στην τράπεζα;

Ζητας να σου στείλουν δικο τους ticket για την επιστροφη και να σου κανουν αμεσα refund τα χρηματα μολις παρει tracking number.

Θα επιμεινεις φορτικως στο chat και θα ζητησεις φορτικως επίσης να μιλησεις με προισταμενο του τμηματος για αμεση σωστη λυση του θεματος.

Οταν επιμενω το κανουν. Οταν εισαι χαλαρος κανουν και αυτοι οτι τους εχουν δασκαλεψει.

Εαν σου ειπαν για refund θα στο κανουν. Κρατα records απο τα chat παντα.

Key point. Βρισκεις το πραγματικό κοστος του δεματος επιστροφης και το αναφερεις ρητα στο chat. 

Το κοστος να ειναι με full tracking και βαλε και επιλογη insured. Οταν ακουσουν το κοστος θα αναθεωρησουν πιστευω και θα σου δωσουν αμεσα refund χωρις καν επιστροφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...