Προς το περιεχόμενο

[FREE GAME] Δωρεαν το NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER για την πλατφορμα του Steam


plr77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://beta.bandainamcoent.eu/en/cb/naruto-to-boruto-shinobi-striker-for-free

Για περιορισμενο χρονικο διαστημα 08/01 - 12/01 κλειδι για τον τιτλο της BANDAI NAMCO.

Πρεπει να δημιουργησετε account αν δεν εχετε και θα σας ερθει σε email.Εχω ξαναπαρει δωρεαν παιχνιδι απο αυτη την εταιρια το 11-11 Memories Retold οποτε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα.

Συμπληρωνω λεει οτι θα σταλει κωδικος αν επιλεχθειτε.Μια φορα το ειχα κανει χωρις να εχω αγορασει ποτε τιποτα εχω 0 ποντους απο τη σελιδα και μου ηρθε κωδικος.Οποτε κανετε το οσοι το θελετε.

Επισης τα πρωτα κλειδια θα μοιραστουν στις 15 Ιανουaριου αλλα λεει οτι ισως παρει λιγο παρπανω η διαδικασια οποτε εχετε το νου σου και τις επομενες μερες.Screenshot2024-01-08234346.png.d1e9da07e9af8a5b974cd88d7ce9f639.png

Επεξ/σία από plr77
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [FREE GAME] Δωρεαν το NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER για την πλατφορμα του Steam
51 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Προσπαθώ εδώ και ώρες να κάνω link το steam και με στέλνει σε error και page not found. Ολόκληρη Bandai Namco έχει σκουπίδι website.

Φιλε πραγματηκα και εμενα μου ειχε βγαλει κατι error αλλα μετα απο 5 λεπτα ενιωσε και το εκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, lkv100 said:

Πρέπει να είχαν ξαναδώσει κι άλλα παιχνίδια δωρεάν από το site τους γιατί είδα έχω account και συνδεδεμένο steam

Σιγουρα 2-3 φορες ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...