Προς το περιεχόμενο

Αδύναμο σήμα wifi σε κινητό xiaomi


geoparades

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας ,έχω ένα κινητό xiaomi redmi 10 128gb.Ξαφνικα από εχθές το βράδυ το σήμα του wifi είναι πάρα πολύ αδύναμο.με αποτέλεσμα να αργούν να ανοίξουν οι σελίδες να βγανει συνέχεια από το δίκτυο και γενικώς να αργεί σε ότι αφορά το ίντερνετ.να σημειώσω πως δεν έχει πέσει ποτέ κάτω το κινητό.Το έχω περίπου 6 μήνες και μόνο εχθές το απογευμα έπεσε από ένα  μικρό ύψος...από καρέκλα δηλαδή.και δούλευε κανονικά μετά 

Ευχαριστώ πολύ για την οποία βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a.κλειστο ανοιξε το.β.στο κανει με ολα τα δικτυα ή μονο με το δικο σου?

40 minutes ago, geoparades said:

Καλημέρα σας ,έχω ένα κινητό xiaomi redmi 10 128gb.Ξαφνικα από εχθές το βράδυ το σήμα του wifi είναι πάρα πολύ αδύναμο.με αποτέλεσμα να αργούν να ανοίξουν οι σελίδες να βγανει συνέχεια από το δίκτυο και γενικώς να αργεί σε ότι αφορά το ίντερνετ.να σημειώσω πως δεν έχει πέσει ποτέ κάτω το κινητό.Το έχω περίπου 6 μήνες και μόνο εχθές το απογευμα έπεσε από ένα  μικρό ύψος...από καρέκλα δηλαδή.και δούλευε κανονικά μετά 

Ευχαριστώ πολύ για την οποία βοήθεια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα συγνώμη που άργησα τόσο πολύ να απαντήσω .απλά είχα πήξει στη δουλεια.το έκανε σε άλλα δύο δίκτυα και μετά από δύο μέρες έφτιαξε από μόνο του .Κουλό πρόβλημα εντελώς.δεν το είχα ξανασυναντήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 12/01/2024 at 17:46, geoparades said:

Καλησπέρα συγνώμη που άργησα τόσο πολύ να απαντήσω .απλά είχα πήξει στη δουλεια.το έκανε σε άλλα δύο δίκτυα και μετά από δύο μέρες έφτιαξε από μόνο του .Κουλό πρόβλημα εντελώς.δεν το είχα ξανασυναντήσει 

ποιος ξερει τι κολλημα ειχε φαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.σρηνβαεχη φαντάστηκα ότι ήταν από το μικρό πέσιμο.και ξερεις είχα απογοητευτεί αλλά ναι τελικά από τα πιο περίεργα κολλήματα που έχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 15/01/2024 at 09:16, geoparades said:

Καλημέρα.σρηνβαεχη φαντάστηκα ότι ήταν από το μικρό πέσιμο.και ξερεις είχα απογοητευτεί αλλά ναι τελικά από τα πιο περίεργα κολλήματα που έχω δει.

αν απο μικρο πεσιμο επαθε τετοια ζημια τοτε τα κινητα που εχουν περασει απο τα χερια μου θα πρεπε να ειχαν βγαλει ποδια και να φυγουν:P

θα δεις αν το ξανακανει.ελπιζω να μην εχει τιποτα ψιλο ξεκουμπωσει ή να εγινε τιποτα με καμια κεραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...