Προς το περιεχόμενο

Δεν πάνε καλά στην Vodafone!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφού ήρθε ο λογαριασμός είδα πως είμαι χρεωμένος καταλαθος σε εταιρία που συνεργάζεται η Vodafone με όνομα ClubXzone! Το οποίο χρεώνετε και εβδομαδιαία! 
Όταν μίλησα με την υπάλληλο κλασσικά μου είπε της μαλακιες που είχε να πει αλλά επειδή ήξερα τι κάνω δεν έβαλα πουθενά κινητο δεν σήκωσα κανένα άκυρο τηλέφωνο! Και όταν ζήτησα τηλέφωνο απ τον υπεύθυνο τους τι λέτε να έκανε? 
Εκανε leave απ την συζήτηση! Άρα από κει που ήμουνα ένα 40% σίγουρος ότι το έκανε κάποιος απ την εταιρία τώρα έγινα 100% σίγουρος! Και για του λόγου το αληθές ορίστε και τα screenshot της συζήτησης! Και ρωτάω εγώ τώρα αξίζει να μείνει κανείς σε αυτή την εταιρία μετά από κατι τέτοιο? Αξίζει να κινηθεί νομικά και να δει μήπως κερδίσει? Εγώ σκέφτομαι απλά να φύγω και να αλλάξω εταιρία βέβαια! Τέτοιες μαλακιες τέτοια συμπεριφορά!

Να συμβιωθεί ότι πάλι όταν ΞΑΝΑ ζήτησα 2η φορά τον αριθμό μου ξανά έγραψε τα ίδια και πάλι απλά έφυγε απ την συνομιλία!IMG_4253.png.5516c6b3fedc7dc267500e81e4f2e288.pngIMG_4253.png.e1060048e2661059290490d8a103d18c.pngIMG_4254.png.1c9d77eae456582d502f13635fcabd69.png

Επεξ/σία από Giannis15253
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε εταιρεία

Ζήτα (από την νέα εταιρεία):


- Απόρρητο Νούμερο

- Εγγραφή στο Μητρώο 11

- Μπλοκάρισμα 5ψηφιων μηνυμάτων (πολυμεσικής πληροφόρησης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...