Προς το περιεχόμενο

Αγορά apple device και free apple tv


fanastas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγόρασα πολύ προσφατα apple 14 pro (από Apple Authorised Reseller) και δε μου έχει δώσει καθόλου 3 μήνες δωρεάν apple tv. Για το ένα και μοναδικό apple ID που έχω εδώ και χρόνια έχω πάρει αρκετές φορές 3 μήνες δωρεάν apple tv (2 macbook, και 1 iphone SE θυμάμαι σίγουρα). Ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει ή πώς μπορώ να το ζητήσω απο κάπου; Πάντα, με το που έκανα register το device, μου ερχόταν red notification στα settings για να μου δώσει το apple tv. Τώρα τίποτα...    

Επεξ/σία από fanastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fanastas είπε

Αγόρασα πολύ προσφατα apple 14 pro (από Apple Authorised Reseller) και δε μου έχει δώσει καθόλου 3 μήνες δωρεάν apple tv. Για το ένα και μοναδικό apple ID που έχω εδώ και χρόνια έχω πάρει αρκετές φορές 3 μήνες δωρεάν apple tv (2 macbook, και 1 iphone SE θυμάμαι σίγουρα). Ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει ή πώς μπορώ να το ζητήσω απο κάπου; Πάντα, με το που έκανα register το device, μου ερχόταν red notification στα settings για να μου δώσει το apple tv. Τώρα τίποτα...    

δεν ξέρω να σου απαντήσω το γιατί δεν σου δίνει, αλλά πάρε το δωρεάν δίμηνο https://redeem.services.apple/markwahlberg-emeia

θα προλάβεις να δεις ότι καινούργιο έχει βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, takislz είπε

μήπως δεν σου δίνει γιατί δεν έληξε αυτό;

Λες; Ελπίζω να μου το δώσει μετά. Και όχι να το έχω χάσει τελειώς. Αν και νομίζω ότι σου δίνει τη δυνατότητα να το έχεις, αλλά όταν πάς να το κάνεις redeem σου λέει οτι δεν μπορείς. Αν θυμάμαι καλά δηλαδή απο παλιότερη περίπτωση. Ενώ τώρα δε μου το έχει δώσει καθόλου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, arxontas2323 είπε

Ειχα τους 3 μηνες λογω καινουριας συσκευης...εκανα ενργοποιηση για το 2μηνο και εφυγε η ειδοποιηση..οποτε το εχασα

Ωωωω... κρίμα... Οπότε κάτι τέτοιο φοβάμαι ότι συμβαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...