Προς το περιεχόμενο

Adidas στοκ Μεσογειων (Αγ. Παρασκευη), Eastrail 2.0 Ορειβατικά 35-42 ευρώ


Rebirth

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Ευχαριστώ τον TS, τσίμπησα ενα 44 2/3 στα 42 ευρώ. Είχαν μείνει μερικά 45 και 43 απ' ότι είδα, μπορείτε να πάρετε και τηλ για να σας κρατήσουν.
Τουλάχιστον στο αδιάβροχο κιεμένα που είμαι κάπου στο 44, ήθελα λίγο μεγαλύτερο

Κλείνει στις 6μμ ρώτησα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω και εγω τσιμπησα ενα 😂

μπλε 43-45 δεν υπαρχουν

45,3 υπαρχει τουλαχιστον ενα δεν ξερω για μεγαλυτερο

νομιζω μικρα νουμερα θα βρισκεις και αυριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορειβατικα; Ποιος βαζει τις περιγραφες αυτες. Το μονο ορειβατικο που μπορουν να κανουν ειναι να πας μεχρι το πουλμαν και μετα μολις κατεβεις να βαλεις το πεζοπορικο/πραγματικα ορειβατικο.
Αυτα ισως να τα πεις πεζοπορικα αλλα μονο για οσους δεν σεβονται τους αστραγαλους τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, safridia είπε

Ορειβατικα; Ποιος βαζει τις περιγραφες αυτες. Το μονο ορειβατικο που μπορουν να κανουν ειναι να πας μεχρι το πουλμαν και μετα μολις κατεβεις να βαλεις το πεζοπορικο/πραγματικα ορειβατικο.
Αυτα ισως να τα πεις πεζοπορικα αλλα μονο για οσους δεν σεβονται τους αστραγαλους τους

Αγαπητέ κάνω πεζοπορία. Έβαλα τον όρο ορειβατικό επειδή έτσι τον έχει στο skroutz για να συγκρίνει κάποιος. 

1 ώρα πριν, coyote2 είπε

γενικά να συμπληρώσω κάτι άλλο

όσες φορές έχω πάει εκεί κάτι βρίσκω να αγοράσω γενικότερα....

Οπότε πάτε και δείτε το μαγαζί

Ισχύει αυτό 100%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρόκειται συγκεκριμένα για stock house της Adidas, ή είναι απλά κάποιο μεγάλο σημείο πώλησής τους και έχει και ανάλογα μεγάλο (και ενδιαφέρον) τμήμα με παλιότερο στοκ, προσφορές κλπ;
Υπάρχει κάτι αντίστοιχο και σε άλλες περιοχές, ή μόνο στην Αγ. Παρασκευη έχει τέτοιο;
Ακούγεται ενδιαφέρον, αλλά μου πέφτει κομμάτι μακριά...  🙂

Επεξ/σία από w2o4ts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, w2o4ts είπε

Πρόκειται συγκεκριμένα για stock house της Adidas, ή είναι απλά κάποιο μεγάλο σημείο πώλησής τους και έχει και ανάλογα μεγάλο (και ενδιαφέρον) τμήμα με παλιότερο στοκ, προσφορές κλπ;
Υπάρχει κάτι αντίστοιχο και σε άλλες περιοχές, ή μόνο στην Αγ. Παρασκευη έχει τέτοιο;
Ακούγεται ενδιαφέρον, αλλά μου πέφτει κομμάτι μακριά...  🙂

Έχει τέτοιο στοκ και Αχαρνών. Adidas, επίσημο στοκατζίδικο είναι το κατάστημα. Αν είσαι μακριά θα έλεγα να πάρεις και να δεις αν μπορούν να σου κρατήσουν κάποιο. Μην τρέχεις τσάμπα. Κατά τα άλλα έχει γενικά προσφορές το συγκεκριμένο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...