Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για πολυμηχάνημα BROTHER MFC-L3740CDW


astrea966
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από georgeole,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα.ειμαι στο ψαξιμο για laser εγχρψμο πολυμηχανημα.ειδα οτι το e-shop εβγαλε το αναφερομενο πολυμηχανημα σε σχετικα καλη τιμη πιστευω.η χρηση που το θελω ειναι οικιακη.θελω να φυγω απο τα μελανια γιατι τωρα το χειμωνα κανω μια εκτυπωση αραια και που οποτε εχω θεμα με τις κεφαλες.εγχρωμα δεν εκτυπωνω συχνα αλλα θελω να υπαρχει η δυνατοτητα αυτη.το budget παιζει γυρω στα 350 ευρω γι`αυτο και το επελεξα εκτος αν υπαρχει καποια καλυτερη προταση εντος των οικονομικων οριων.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας τα δούμε ένα ένα, αγαπητέ φίλε. Το πολυμηχάνημα που διάλεξες είναι μεν της ανθρωπιάς και σε καλή σχετικά τιμή, ωστόσο σ' αυτό το κατάστημα έχει μόνο 1 χρόνο εγγύηση και δεν είναι πολύ εύκολο, τουλάχιστον προς το παρόν, να βρεις ποιοτικά συμβατά τόνερ. Θα σου πρότεινα τον Brother DCP-L3510CDW. Βρίσκεις πολύ πιο εύκολα ποιοτικά συμβατά: Η τετράδα κοστίζει 70€ και αποδίδουν 3.000 σελίδες το μαύρο και από 2.300 σελίδες το κάθε χρώμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
1 ώρα πριν, astrea966 είπε

θα ηθελα καποιο με adf αν γινεται.

για το MFC-L3730CDN τι λες;

Θέλει ρώτημα; Παίρνει τα ίδια ακριβώς τόνερ με τον 3510 που σου πρότεινα παραπάνω. Μια χαρά είναι η επιλογή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, georgeole είπε

Θέλει ρώτημα; Παίρνει τα ίδια ακριβώς τόνερ με τον 3510 που σου πρότεινα παραπάνω. Μια χαρά είναι η επιλογή.

θα μπορουσες να μου δειξεις ποια θεωρεις ποιοτικα αναλωσιμα γι`αυτον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...