Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά για PC και Xbox


mrvaggos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και καλή χρονιά

Θέλω να αγοράσω ακουστικά που να τα χρησιμοποιώ και για τον υπολογιστή, καθώς δουλεύω από το σπίτι και θα χρειαστούν για κλήσεις αλλά και να μπορώ να τα χρησιμοποιώ για gaming. Οπότε το κυριότερο είναι η άνεση. Επιπλέον φοράω γυαλιά. 

Έχω απογοητευτεί από τα καταστήματα που δεν έχουν να δοκιμάσεις τα gaming ακουστικά παρά μόνο 2-3, και δεν ξέρω αν υπάρχει άλλος τρόπος που να μπορείς να δοκιμάσεις αρκετά. Σε άλλους κάποια είναι άνετα σε άλλους όχι. Δοκίμασα τα blackshark V2 με το υφασμάτινο earpad και όχι τα δερμάτινα και δεν με βολεψαν. Ένιωθα ότι με σφίγγουν. Αυτή τη στιγμή είμαι με sharkoon sgh3.πολυ καλά αλλά βαριά. Τα έχω 3 χρόνια. Σήμερα δοκίμασα τα kraken, με βολεψαν στο αυτί αλλά το πάνω μέρος του headset δεν ήταν τόσο βολικό. Το μπάτζετ θα μπορούσε να φτάσει μέχρι 200 ευρώ. Και ας είναι ασύρματο ή ενσύρματο, δεν έχω θέμα. Ευχαριστώ πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aris_ είπε

Θα σου πρότεινα να πας σε μαγαζιά ήχου dj hifi που έχουν πείρα σε ακουστικά oth και να πάρεις κάτι από αυτους

Εννοείς ακουστικά που παίρνουν για ήχο σωστά; Αυτά όμως έχουν μικρόφωνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε ξεχωριστό μικρόφωνο , μην μπλεκεσε γιατί έχεις πολύ συγκεκριμενες προτιμήσεις υπάρχουν και τα pilot headsets με μικρόφωνο αλλά θα πληρώσεις αρκετά ,
προσπάθησε να κάνεις συμβιβασμό 

oth = over the head

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...