Προς το περιεχόμενο

Η Apple ξεπερνά τη Samsung για πρώτη φορά σε παγκόσμιες αποστολές smartphone


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Ναι βρε συμφορουμίτη, αλλού για αλλού είμαι εγώ, ενώ εσύ που γράφεις ότι είναι διαφορετικά τηλέφωνα τα s23 από τα απλά iphone, είσαι καλύτερος.

Με ποια τηλέφωνα δηλαδή συγκρίνονται τα απλά iphone λόγω 60hz?Με αυτά των 100ευρώ ή με κανένα???

Η Samsung θέλει να συγκρίνονται αυτά τα τηλέφωνα, λές και υπάρχει στην αγορά αυτή την στιγμή Android ναυαρχίδα με 60hz οθόνη πέρα από τα iphone.

Ξαναλέω, μόνο στο Insomnia γράφονται αυτά τα πράγματα... Αρκετά το κουράσαμε με το θέατρο του παραλόγου.

Καλή συνέχεια.

Ένα πράγμα είναι ότι μπορεί να διαφωνείς με την άποψη μου. Ένα άλλο είναι να αλλοιώνεις την άποψη μου.

Με το πρώτο μπορεί να γίνει διάλογος με το δεύτερο όχι.

Καλή συνέχεια. 

52 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Φυσικα υπαρχουν λογοι αν τους γραψω ομως δεν νομιζω να μεινει το post, με τους ρυθμους που παει η Apple αν μικραινει το notch απο λιγο καθε χρονο στα επομενα 10 μπορει και να εχει φυγει...

Το κακό το μάτι και η γλωσσοφαγιά φταίει.....

Και για να μην μείνω στο αστείο δες την Sony, μια εταίρια με παρόμοια πολιτική , που είναι στα Laptop/TV/Κινητά/Οθόνες. Όταν βγήκαν καλύτερα προϊοντα από τον ανταγωνισμό ο κόσμος πήγε εκεί σε βαθμό που η Sony έφυγε από κάποιες αγορές ή έπεσαν πολύ τα ποσοστά της.

Ο κόσμος δεν είναι πρόβατα όπως θέλετε να λέτε ούτε η μια πολυεθνική είναι τίμια και η άλλη όχι.

Επεξ/σία από Dimitris_1981
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

48 minutes ago, ScorpioX777 said:

Φυσικα υπαρχουν λογοι αν τους γραψω ομως δεν νομιζω να μεινει το post, με τους ρυθμους που παει η Apple αν μικραινει το notch απο λιγο καθε χρονο στα επομενα 10 μπορει και να εχει φυγει...

Ε τι φταίει? Πες το μας, μην μας κρατας σε αγωνία 😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...