Προς το περιεχόμενο

Παίζει κάτι καλύτερο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, αυτήν την στιγμή δίνω στην Nova 23 ευρώ για σταθερό στα 50mbps d/s και 24 ευρώ για καρτοσυμβόλαιο στην ίδια εταιρεία με απεριόριστα λεπτά για κλήσεις σταθερά/κινητά και 15Gb για internet.
Παίζει κάτι καλύτερο στις άλλες εταιρείες. Δεν με έχουν πάρει για προσφορά πλην της Nova που μου προτείνει ανανέωση με 1 ευρώ πιο ακριβά? (WTF)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, theelegantno11 είπε

Καλησπέρα, αυτήν την στιγμή δίνω στην Nova 23 ευρώ για σταθερό στα 50mbps d/s και 24 ευρώ για καρτοσυμβόλαιο στην ίδια εταιρεία με απεριόριστα λεπτά για κλήσεις σταθερά/κινητά και 15Gb για internet.
Παίζει κάτι καλύτερο στις άλλες εταιρείες. Δεν με έχουν πάρει για προσφορά πλην της Nova που μου προτείνει ανανέωση με 1 ευρώ πιο ακριβά? (WTF)

σε σταθερο δεν θα βρεις κατι καλυτερο, εμενα μου ειπαν ανανεωστε με εμας σας διπλασιαζουμε την ταχυτητα δλδ 100mbps και 6 μηνες δωρεαν και οι υπολοιποι 18 στα 23€ κατι τετοιο μου ειχαν προτεινει εμενα τελη σεπτεμβρη (ειχα καλυτερη προσφορα απο οτε και εφυγα, βεβαια δεν ξερω αν επαιζε ρολο οτι εκκρεμουσε αιτηση φορητοτηας που ειχα κανει, αν ελεγα ναι θα την ακυρωναν και θα παραμενα στη nova αλλα δεν ηθελα)

τωρα για το κινητο εχει η cosmote το neo που ειναι και χωρις δεσμευσεις https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/cosmote-neo.html

image.png.befb4a38b781ea751a86cbe8590bda9d.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, theelegantno11 είπε

Καλησπέρα, αυτήν την στιγμή δίνω στην Nova 23 ευρώ για σταθερό στα 50mbps d/s και 24 ευρώ για καρτοσυμβόλαιο στην ίδια εταιρεία με απεριόριστα λεπτά για κλήσεις σταθερά/κινητά και 15Gb για internet.
Παίζει κάτι καλύτερο στις άλλες εταιρείες. Δεν με έχουν πάρει για προσφορά πλην της Nova που μου προτείνει ανανέωση με 1 ευρώ πιο ακριβά? (WTF)

Καταρχάς μπορείς να κάνεις καρτοκινητό το κινητό σου και να σου δίνει η Νόβα 1000 λεπτά κάθε μήνα, με μια ανανέωση κάθε δίμηνο, αφού έχεις και το σταθερό σου εκεί 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, soul_d είπε

Καταρχάς μπορείς να κάνεις καρτοκινητό το κινητό σου και να σου δίνει η Νόβα 1000 λεπτά κάθε μήνα, με μια ανανέωση κάθε δίμηνο, αφού έχεις και το σταθερό σου εκεί 

Έχω απεριόριστα λεπτά ούτως ή άλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, theelegantno11 είπε

Καλησπέρα, αυτήν την στιγμή δίνω στην Nova 23 ευρώ για σταθερό στα 50mbps d/s και 24 ευρώ για καρτοσυμβόλαιο στην ίδια εταιρεία με απεριόριστα λεπτά για κλήσεις σταθερά/κινητά και 15Gb για internet.
Παίζει κάτι καλύτερο στις άλλες εταιρείες. Δεν με έχουν πάρει για προσφορά πλην της Nova που μου προτείνει ανανέωση με 1 ευρώ πιο ακριβά? (WTF)

Το σταθερό είναι σε νορμαλ τιμή. Το καρτοσυμβολαιο είναι ακριβό και θα μπορούσε να πάει σε Unlimited All με 3€ ακόμα. Αν σε καλύπτει η Nova μένεις. Αλλιως πας Vodafone όπου στα ίδια χρήματα μπορεί να έχεις 100/10 και τουλάχιστον απεριόριστα λεπτά, sms και 20GB/μηνα.

Cosmote υπολόγισε το σταθερό να πάει στα 28€ τα 50Mbps με απεριόριστα σταθερά και 500’ προς κινητα συν Cosmote Neo με 19€ απεριόριστα και 10Gb όπου με Payzy διπλασιάζονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, soul_d είπε

Ναι αλλά δίνεις 24€, ενώ τα άλλα θα τα παίρνεις με 13€ το δίμηνο 

Το θέμα είναι τα δεδομένα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/1/2024 στις 6:55 ΜΜ, soul_d είπε

Καταρχάς μπορείς να κάνεις καρτοκινητό το κινητό σου και να σου δίνει η Νόβα 1000 λεπτά κάθε μήνα, με μια ανανέωση κάθε δίμηνο, αφού έχεις και το σταθερό σου εκεί 

Αυτό με τα 1000 λεπτά/μήνα είναι με ανανεωση μόνο και χωρίς να ενεργοποιείς πακέτο? Εφόσον πληρείς τις προυποθέσεις γίνεται αυτόματα ή πρέπει να κάνεις κάποια άλλη ενέργεια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Engimek είπε

Αυτό με τα 1000 λεπτά/μήνα είναι με ανανεωση μόνο και χωρίς να ενεργοποιείς πακέτο? Εφόσον πληρείς τις προυποθέσεις γίνεται αυτόματα ή πρέπει να κάνεις κάποια άλλη ενέργεια?

Στέλνεις μήνυμα στην εξυπηρέτηση και τους λες ότι έχεις σταθερό και καρτοκινητό nova, οπότε και θέλεις την ενεργοποίηση της υπηρεσίας buy more, στον τάδε αριθμό 

23 ώρες πριν, NikolasKon14 είπε

Το θέμα είναι τα δεδομένα…

Ακόμη κι έτσι, υπάρχουν πακέτα στο app bing bang της Vodafone, τα οποία δίνουν με 10€ , 200gb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...