Προς το περιεχόμενο

διαφημισεις σε xiaomi 10t lite


nikossof88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα,προκειται για το κινητο της μητερας μου,προσωπικα εχω ios πολλα χρονια οποτε δεν γνωριζω πολλα απο android και οσο και να εψαξα στο google και να δοκιμασα πραγματα δεν καταφερα κατι.Το προβλημα ειναι οτι πεταει διαφημισεις σε ακυρες στιγμες,συνηθως με παιχνιδια καθε 1-2 λεπτα που το χρησιμοποιεις σε οποιαδηποτε εφαρμογη ακομα και οταν εισαι στα email πχ,αν καποιος εχει καμια ιδεα να κοιταξω κατι θα βοηθουσε πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, nikossof88 είπε

καλησπερα,προκειται για το κινητο της μητερας μου,προσωπικα εχω ios πολλα χρονια οποτε δεν γνωριζω πολλα απο android και οσο και να εψαξα στο google και να δοκιμασα πραγματα δεν καταφερα κατι.Το προβλημα ειναι οτι πεταει διαφημισεις σε ακυρες στιγμες,συνηθως με παιχνιδια καθε 1-2 λεπτα που το χρησιμοποιεις σε οποιαδηποτε εφαρμογη ακομα και οταν εισαι στα email πχ,αν καποιος εχει καμια ιδεα να κοιταξω κατι θα βοηθουσε πολυ

 

Screenshot_2024-01-17-22-13-41-11_41a74ddf68be21faad2fbbb691b15143.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, nikossof88 said:

καλησπερα,προκειται για το κινητο της μητερας μου,προσωπικα εχω ios πολλα χρονια οποτε δεν γνωριζω πολλα απο android και οσο και να εψαξα στο google και να δοκιμασα πραγματα δεν καταφερα κατι.Το προβλημα ειναι οτι πεταει διαφημισεις σε ακυρες στιγμες,συνηθως με παιχνιδια καθε 1-2 λεπτα που το χρησιμοποιεις σε οποιαδηποτε εφαρμογη ακομα και οταν εισαι στα email πχ,αν καποιος εχει καμια ιδεα να κοιταξω κατι θα βοηθουσε πολυ

 

15 hours ago, vadik1 said:

και σε εμενα το ιδιο φιλε μου,μηπωσ βρηκεσ καποια λυση?

Λογικά είναι καποια εφαρμογή μου χρησιμοποιείτε που κάνει τη ζημιά. Εχατε κανένα σάπιο παιχνιδι μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, vadik1 said:

Τα έχω διαγράψει ολα

Εντάξει δεν μπορω να φανταστώ οτι το Miui σου πεταει διαφημίσεις ετσι στο άσχετο! Αν όντως το κάνει το πετάς και παίρνεις άλλο κινητό!! Αν και πιστευω κατι κόλλησες απο σάπιες εφαρμογες. Κάνε επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων. Λογικα θα φτιάξει.

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/1/2024 στις 2:53 ΜΜ, nikossof88 είπε

καλησπερα,προκειται για το κινητο της μητερας μου,προσωπικα εχω ios πολλα χρονια οποτε δεν γνωριζω πολλα απο android και οσο και να εψαξα στο google και να δοκιμασα πραγματα δεν καταφερα κατι.Το προβλημα ειναι οτι πεταει διαφημισεις σε ακυρες στιγμες,συνηθως με παιχνιδια καθε 1-2 λεπτα που το χρησιμοποιεις σε οποιαδηποτε εφαρμογη ακομα και οταν εισαι στα email πχ,αν καποιος εχει καμια ιδεα να κοιταξω κατι θα βοηθουσε πολυ

Σίγουρα κάτι πατησε/κατέβασε και άρπαξε ιό.

Δοκίμασε να πας ρυθμίσεις, περισσότερες συνδέσεις, ιδιωτικός διακομιστής dns, και βάλε αυτό που δου δείχνω στην φωτογραφία.

Αν δεις και δεν φτιάχνει ούτε έτσι γύρνα το εργοστασιακες ρυθμίσεις Screenshot_20240131_190435_com.android.settings.jpg

Επεξ/σία από lek88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, lek88 είπε

Σίγουρα κάτι πατησε/κατέβασε και άρπαξε ιό.

Δοκίμασε να πας ρυθμίσεις, περισσότερες συνδέσεις, ιδιωτικός διακομιστής dns, και βάλε αυτό που δου δείχνω στην φωτογραφία.

Αν δεις και δεν φτιάχνει ούτε έτσι γύρνα το εργοστασιακες ρυθμίσεις Screenshot_20240131_190435_com.android.settings.jpg

Μόλις το έκανα,απλα αντί για ιδιωτικό dns γράφει προσωπικό αλλα μάλλον είναι ίδιο,θα δώ πως πάει μπας και γλιτώσω την επαναφορά..σε ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το πιο πιθανό έχει κατεβάζει κάποια εφαρμογή η οποία βγάζει τις διαφημίσεις. Ψάξε ΚΑΛΆ και βρες την. Δεν είναι απαραίτητο να είναι παιχνίδι. Ψάξε εφαρμογή για καιρό, πλοήγηση, φόρουμ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/1/2024 στις 8:06 ΜΜ, nikossof88 είπε

Μόλις το έκανα,απλα αντί για ιδιωτικό dns γράφει προσωπικό αλλα μάλλον είναι ίδιο,θα δώ πως πάει μπας και γλιτώσω την επαναφορά..σε ευχαριστώ

Ναι το ίδιο είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...