Προς το περιεχόμενο

SP Football Life 2024 (community free game βασισμένο στο PES 2021)


Federacion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί συνάδελφοι στην τρέλα,

Πριν αρκετά χρονάκια υπήρχε ένα ωραίο ποδοσφαιράκι. Το Προ. Στα ξένα το λέγανε PES, Pro Evolution Soccer δλδ, ενώ στα ακόμα πιο ξένα, αν και πιο πάτρια για το εν λόγω παιχνίδι το λέγανε και Winning Eleven. Αυτό το παιχνιδάκι το έβγαζε η ΚΟΝΑΜΙ (φτου κακα). Μια μέρα η μαμα ΚΟΝΑΜΙ αποφάσισε πως ο ανταγωνισμός με το ψέμα απέναντι είναι μάταιος καθώς είχε χάσει πολλά δικαιώματα, στάδια, ονόματα ομάδων κτλ κι άλλα γυαλιστερά μπιχλιμπίδια που σμρώχνουν τον πολύ τον κόσμο στην αγορά. Έτσι αποφάσισε να αυτοκτονήσει το Προ. 

Το έκανε ντεμεκ φρι, του άλλαξε τελείως τη φυσιογνωμία, του άλλαξε και το όνομα κι έγινε ένα τελείως pay to win ποδοσφαιράκι όπου ο Μέσι, ο Ρονάλντο και ο Πελέ αντιμετωπίζουν τον Ροναλντίνιο, τον Χάλααντ και τον Μαραντόνα σε μια ανούσια ανταγωνιστική πλατφόρμα.

Τεσπα ας στεγνώσουν τα δάκρυα.

Επειδή όμως εκεί εξω υπάρχουν ωραία αρρωστάκια με το παλιό Προ, το ορθόδοξο, κάτσανε και κάνανε update ότι μεταγραφές κι αλλαγές έχουμε μέσα στο 2023, διορθώσανε ζητήματα στο gameplay, βάλανε μια σειρά από πρωταθλήματα που δεν υπήρχαν, έφτιαξαν, φάτσες, στάδια ενώ πρόσθεσαν μέχρι και συνθήματα στο παλιό και μας το προσφέρουν εντελώς δωρεάν από τη σελίδα τους. Είναι τα ίδια τυπάκια που βγάζανε το Smoke Patch, αν θυμάστε οι μερακλήδες.

Anyway, τα πολλά λόγια έιναι φτώχια. Το παιχνίδι είναι εντελώς αυτόνομο και ελεύθερο, δεν χρειάζεται να εγκαταστείσετε τίποτε άλλο. Πρέπει απλά να το κατεβάσετε, και να ακολουθήσετε τις οδηγίες.

Εδώ αναλυτικά τα βήματα:

SP Football Life 2024 - SmokePatch (pessmokepatch.com)

Αν θέλετε τις έξτρα φάτσες κτλ πάτε εκεί που λέει Addons κι ακολουθείτε τις απλούστατες οδηγίες.

Enjoy.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε SP Football Life 2024 (community free game βασισμένο στο PES 2021)

Καλησπέρα από την αρχή φανατικός με το Pro από το 1ο έως σήμερα με ατέλειωτες ώρες παιχνιδιού, ρίξτε μια μάτια στα live που έκανα και συνεχίζω να κάνω,

Έχω αλλάξει σχεδόν όλα τα ελληνικά συνθήματά με κάποια που έφτιαξα εγώ και έχω προσθέσει και τα ελληνικά γήπεδα, από μέρους τον παιδιών που κάνανε το sp football life 24 ήταν πολύ πρόχειρη η δουλεία με τη superleague άλλα μου έφτανε που την πρόσθεσαν και μπόρεσα να κάνω το παιχνίδι να μοιάζει πως είναι στα βίντεο, τους είχα στείλει  mail πέρυσι να βάλουν τη Super League και με άκουσαν!

https://www.youtube.com/@LCGiannis/streams

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω κάποιο βίντεο από βδομάδα φίλε θα το βάλω σε λινκ να μπορούν όλοι να τα πάρουν, έχω τρεξίματα τώρα με τον πατέρα μου έπαθε εγκεφαλικό και δεν έχω την υπομονή τώρα για αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 25/1/2024 στις 2:00 ΠΜ, polonos1313 είπε

Πρέπει να έχω το PES 2021 και μετά να περάσω το SP Football Life 2024 ?

Τελικά θελει το pes 2021 η ειναι αυτονομο game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το θέλει φίλε έχει αρχείο exe κάνεις εγκατάσταση είσαι έτοιμος 

Απλά αν θες γήπεδα, πρόσωπα και τέτοια έχουν έξτρα αρχεία που θέλει να κατεβάσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...