Προς το περιεχόμενο

Σχετικα για το Bitdefender Antivirus Free


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλοι μου....Στο μειλ μου, εχει ερθει αυτο που βαζω πιο κατω....και το οποιο λεει οτι σταματαει την Free εκδοση.....Γνωριζετε,εσεις,κατι γι αυτο ?   Θα ηθελα την βοηθεια σας ωστε να μην κανω ασκοπες κινησεις...Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

********************************************************************************************************

Bitdefender Antivirus Free 27.0.27.125 για Windows, Mac και Android

 

 

Στις 09/12 του 2021 ανακοινώσαμε την απόφαση της Bitdefender να σταματήσει να κυκλοφορεί την δωρεάν εφαρμογή Bitdefender Antivirus Free Edition.

Η απόφαση της εταιρείας μας είχε ανακοινωθεί με ένα email που ανέφερε:

"Η απόφαση να διακόψουμε ένα προϊόν δεν είναι ποτέ εύκολη. Αυτό ισχύει ιδιαίτερα όταν ένα προϊόν είναι τόσο δημοφιλές όσο […]

Ανάγνωση του υπολοίπου άρθρου

***************************************************************************************

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GnsP είπε

Στο κάτω μέρος από το mail, θα δεις unsubscribe, πάτα το.

Το εκανα. Αυτο το μνμ μου ηρθε απο το :  iGuru.gr wordpress.com....και καθε μερα μου ερχοταν αρκετα απο αυτο το Guru.gr[τι στην ευχη ειναι αυτο το Γκουρου], & ολο εσβηνα...Τωρα που εκανα unsubscribe πιστευω να μην μου ξαναστειλουν....Σας ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, micos000 είπε

Blog τεχνολογίας, κάτι αντίστοιχο με το Insomnia χωρίς το forum και τις αγγελίες.

Σ ευχαριστω mico...καλο σου βραδυ.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...