Προς το περιεχόμενο

FSR3 mod για όλους


Aris-leme

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτό για να δουλέψει πρέπει να υπάρχει πρώτα κάποιου είδους upscaler? στο kcd ας πούμε που δεν έχει τίποτε μπορεί να λειτουργήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Tambas91 είπε

αυτό για να δουλέψει πρέπει να υπάρχει πρώτα κάποιου είδους upscaler? στο kcd ας πούμε που δεν έχει τίποτε μπορεί να λειτουργήσει?

bro εαν δεν εχει  upscaler δε το βλεπω να γινεται !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Tambas91 είπε

αυτό για να δουλέψει πρέπει να υπάρχει πρώτα κάποιου είδους upscaler? στο kcd ας πούμε που δεν έχει τίποτε μπορεί να λειτουργήσει?

Δεν το έχω δοκιμάσει κάπου που δεν έχει DLSS XESS η FSR. Θεωρητικά δουλεύει μόνο όταν υπάρχει απσκειλερ, αν και ο δημιουργός έχει δώσει μόνο κάποια παιχνίδια που λειτουργεί πολλοί το έβαλαν και σε ανσουπορτετ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Aris-leme είπε

Δεν το έχω δοκιμάσει κάπου που δεν έχει DLSS XESS η FSR. Θεωρητικά δουλεύει μόνο όταν υπάρχει απσκειλερ, αν και ο δημιουργός έχει δώσει μόνο κάποια παιχνίδια που λειτουργεί πολλοί το έβαλαν και σε ανσουπορτετ.

αν δε σου κάνει κόπο για δοκίμασε σε κάνα game χωρίς upscaler να μου πεις, αν έχεις το kcd θα το εκτιμούσα... έβαλα κάτι reshades και γονάτισε η κάρτα... :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/3/2024 στις 7:52 ΜΜ, Tambas91 είπε

αν δε σου κάνει κόπο για δοκίμασε σε κάνα game χωρίς upscaler να μου πεις, αν έχεις το kcd θα το εκτιμούσα... έβαλα κάτι reshades και γονάτισε η κάρτα... :P 

Θα το δοκίμαζα αν  είχα το παιχνίδι. Αν και δε νομίζω να δουλέψει γιατί θέλει τουλάχιστον DLSS το FG λογικά θα  δουλέψει και ας μην έχει το FG από την νβιντια ένα παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...