Προς το περιεχόμενο

OnePlus Nord ce 3 lite


e1995kati

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα το παλιό κινητό της μητέρας μου καταστράφηκε ολοσχερος.....δυστηχος δεν έπεσε μέσα ο τεχνικός που είχε πει εξαρχής(καλοδιοταινια) από πριν είχα τους ενδοιασμούς μου για αυτήν την άποψη το κινητό ήταν το Poco x3 nfc σε τρία χρόνια ερασιτεχνικής χρήσης κάηκε ο επεξεργαστης.....έτσι λοιπον για ιδεολογικούς λόγους δεν θέλω να πάω σε Xiaomi και κοιτάω το Nord ce 3 lite και θέλω γνωμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, e1995kati είπε

Καλησπέρα το παλιό κινητό της μητέρας μου καταστράφηκε ολοσχερος.....δυστηχος δεν έπεσε μέσα ο τεχνικός που είχε πει εξαρχής(καλοδιοταινια) από πριν είχα τους ενδοιασμούς μου για αυτήν την άποψη το κινητό ήταν το Poco x3 nfc σε τρία χρόνια ερασιτεχνικής χρήσης κάηκε ο επεξεργαστης.....έτσι λοιπον για ιδεολογικούς λόγους δεν θέλω να πάω σε Xiaomi και κοιτάω το Nord ce 3 lite και θέλω γνωμες

Ρίξε μια ματιά και στα 

Google Pixel 3a

TCL 40 NXTPAPER 

Samsung Galaxy A25 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, θα προσέθετα στη λίστα και κάποια συσκευή της Realme, δεν θυμάμαι μοντέλο αλλά, έχει αρκετές προτάσεις σε αυτά τα χρήματα. Το Nord 3 CE Lite, συγκριτικά με το ακριβό μοντέλο έχει LCD οθόνη επομένως, ακόμα και συγκριτικά με το Poco μπορεί να φαίνεται λίγο πιο "χλωμή" στα χρώματα. Αν ενδιαφέρεσαι για μακροχρόνια αντοχή, κινείσαι προς Samsung, είναι μια πιο.σιγουρη επιλογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά θετικά σχόλια έχω στα υπόψιν, σε διάφορες ομάδες που ακολουθώ και σε θέμα αντοχής, έχω κατά νου την περίπτωση ενός φίλου ο οποίος έχει συσκευή OnePlus εδώ και δύο χρόνια, ίσως και παραπάνω και δεν έχει αντιμετωπίσει θέμα απ'όσο έχει πει, είναι ικανοποιημένος. 

Επίσης, η κύρια φήμη της εταιρείας, είναι ότι προσφέρει χαρακτηριστικά ανώτερης κατηγορίας, σε σχετικά καλή τιμή, το Nord 3 είναι μια τέτοια περίπτωση. Το συγκεκριμένο που ψάχνεις είναι η entry level έκδοση αλλά, δε νομίζω να έχει τόσο σπουδαίες διαφορές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...