Προς το περιεχόμενο

Ποιό από τα 6 μέχρι 400€


Modesta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα

Ποιο από τα παρακάτω θα μου προτείνατε με κύριο χαρακτηριστικό την κάμερα και ύστερα η μπαταρία μέχρι 400€

(Παιχνίδια δεν παίζω)

Realme 11pro+

Oneplus nord 3

Samsung galaxy A54

Motorola Edge 40

Xiaomi Poco X5

Xiaomi Poco F5

Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Modesta είπε

Καλημέρα

Ποιο από τα παρακάτω θα μου προτείνατε με κύριο χαρακτηριστικό την κάμερα και ύστερα η μπαταρία μέχρι 400€

(Παιχνίδια δεν παίζω)

Realme 11pro+

Oneplus nord 3

Samsung galaxy A54

Motorola Edge 40

Xiaomi Poco X5

Xiaomi Poco F5

Ευχαριστώ πολύ 

Εφόσον δεν παίζεις παιχνίδια, πας στο πρώτο, ακόμα κι αν λένε ότι δεν έχει δυνατό επεξεργαστή, για απλή καθημερινή χρήση θα είσαι οκ. Το ίδιο ισχύει και με το Motorola. Nord 3, Poco F5,  A54 είναι τα δυνατότερα της κατηγορίας αλλά αν δεν κάνεις βαριά χρήση, δε νομίζω να δεις διαφορά στην πράξη. Για το Χ5, μπορεί να το βρεις σε χαμηλότερη τιμή καθώς, σε λίγο καιρό, ίσως και μέρες, κυκλοφορεί το Χ6.

Επειδή την έχω ψάξει την κατηγορία, τα πιο ολοκληρωμένα θεωρούνται τα Nord 3 & A54 αλλά ξεφεύγουν οικονομικά από το όριο που έχεις θέσει.

Επίσης, επειδή αναφέρεις και για την κάμερα, νομίζω απορρίπτεται το F5 γιατί σε πολλά σχόλια χρηστών και reviewers,  έχουν σταθεί στο ότι δεν έχει και την καλύτερη κάμερα, για το Motorola δεν γνωρίζω, την ιδανικότερη κάμερα νομίζω ούτε το Χ5 την έχει επομένως, για καθαρά φωτογραφικά κινητά, ψαχνεσαι μεταξύ 11 Pro Plus, Nord 3, A54.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Modesta είπε

Καλημέρα

Ποιο από τα παρακάτω θα μου προτείνατε με κύριο χαρακτηριστικό την κάμερα και ύστερα η μπαταρία μέχρι 400€

(Παιχνίδια δεν παίζω)

Oneplus nord 3

Samsung galaxy A54

Motorola Edge 40

Ευχαριστώ πολύ 

1 απο αυτα τα 3. Moto edge 40 για το ελαφρυ λειτουργικο,

OnePlus Nord 3 σαν πιο ολοκληρωμενη συσκευη και

Galaxy A54 για τις ενημερωσεις και το σερβις/υποστηριξη συνολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Modesta είπε

Καλημέρα

Ποιο από τα παρακάτω θα μου προτείνατε με κύριο χαρακτηριστικό την κάμερα και ύστερα η μπαταρία μέχρι 400€

(Παιχνίδια δεν παίζω)

Realme 11pro+

Oneplus nord 3

Samsung galaxy A54

Motorola Edge 40

Xiaomi Poco X5

Xiaomi Poco F5

Ευχαριστώ πολύ 

Αν βασική σου προτεραιότητα είναι η κάμερα πας δω

https://www.skroutz.gr/s/42938294/Sony-Xperia-10-V-5G-Dual-SIM-6GB-128GB-Mayro.html

 

Επεξ/σία από 6xXx6
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που θες καλή κάμερα τα Samsung A54 και Nord 3 είναι οι καλύτερες επιλογές.Τα poco είναι gaming κινητά με μέτριες έως κακές κάμερες.Το Xperia που αναφέρθηκε δεν αξίζει γιατί η Sony δεν δίνει updates.Και με τον επεξεργαστή που έχει θα έπρεπε να κοστίζει 250€.Το Motorola σε κάμερα μένει αρκετά πίσω σε σχέση με Samsung και One Plus.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, RazielKvlt είπε

Από τη στιγμή που θες καλή κάμερα τα Samsung A54 και Nord 3 είναι οι καλύτερες επιλογές.Τα poco είναι gaming κινητά με μέτριες έως κακές κάμερες.Το Xperia που αναφέρθηκε δεν αξίζει γιατί η Sony δεν δίνει updates.Και με τον επεξεργαστή που έχει θα έπρεπε να κοστίζει 250€.Το Motorola σε κάμερα μένει αρκετά πίσω σε σχέση με Samsung και One Plus.

Έχω παραγγείλει το Motorola edge 40 και αναμένω , από αυτά που έχω διαβάσει νομίζω ότι είναι καλύτερο στα σημεία σε κάμερα από το samsung , υστερεί μόνο στο βίντεο . 

Καλό βράδυ και καλή εβδομάδα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα

παρε το καινουργιο poco x6 pro ( το 12/256 απο jmc βγαινει στα 400)

οριστε και μια συγκριση με όποια βλεπω να αξιζουν https://www.kimovil.com/el/sygkrish/oneplus-nord-3-global-8gb-128gb,poco-f5-12gb-256gb,poco-x6-pro,samsung-galaxy-a54-5g-8gb-256gb

και προσπαθησε να βαλεις οποιοδηποτε να το κοντραρει... βαλε και του 500αρικου

απο αποψη καμερας η OV64B των poco ειναι στα ιδια με το A54 και την imx766

το xperia ειναι ανεκδοτο για πανω απο 250 γιουρια

edge 40, poco x5, realme 11 pro+  ..... αυτα δεν θα επρεπε να ειναι στην λιστα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορουν ρε παιδια να αγοραζουν Poco X5 Pro μετα απο ολα αυτα τα που ακουγονται για καμενες Motherboard σε ουτε ενα χρονο και χωρις να μπορουν να κανουν κατι με εγγυηση???? Για να σας προλαβω υπαρχουν θεματα που αναφερω τοσο εδω στο ινσομνια οσο και στο gsmarena και ΥΤ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...