Προς το περιεχόμενο

Gaming Καρέκλα Anda Seat Kaiser iii Υφασμάτινη Large - Ash Gray 368€ (Τελική τιμή στο σκρουτζ 444€ ) ΤΕΛΟΣ


0Fouskas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στο χώρο σου

Παρ 23/02 - Παρ 08/03

Κατόπιν παραγγελίας στον προμηθευτή μας

 

Είναι μια καρέκλα που έψαχνα καιρό και δεν βγαίνουν εύκολα προσφορές στην συγκεκριμένη η kaiser 2 εχει τα ίδια λεφτά που έχει η kaiser 3 στο public 
https://www.public.gr/product/home/mikroepipla/epipla-grafeioy/karekles-grafeioy/gaming-karekla-anda-seat-kaiser-iii-ufasmatini-large--ash-gray/1687381

Επεξ/σία από 0Fouskas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν εχεις βαλει συνδεσμο και εχει πεσει μια αναφορα απο μελος,  χωρις λογια στο κειμενο της. Δεν ξερω γιατι ακριβως η αναφορα.

Λοιπον, την βρηκα, λεει κατοπιν παραγγελιας, οποτε πιθανον να πεσει ακυρο για οποιον την παραγγειλει. Εχουμε πανω απο 10% διαφορας, επομενως καλως ανοιξε το θεμα αν εκτελεστουν πιθανες παραγγελιες.

Οριστε το λινκ

https://www.public.gr/product/home/mikroepipla/epipla-grafeioy/karekles-grafeioy/gaming-karekla-anda-seat-kaiser-iii-ufasmatini-large--ash-gray/1687381

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, έχω ύψος 1.80 και είμαι 95 κιλά. Το μέγεθος large είναι καλό για εμένα;

Την έχει κάποιος με τα αντίστοιχα κιλά και ύψος;

Ευχαριστώ πολύ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ckdodis είπε

Καλησπέρα σε όλους, έχω ύψος 1.80 και είμαι 95 κιλά. Το μέγεθος large είναι καλό για εμένα;

Την έχει κάποιος με τα αντίστοιχα κιλά και ύψος;

Ευχαριστώ πολύ.

 

Έχω τη 2 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ πας για XL μέγεθος σε gaming καρέκλες γενικά

Έχοντας παρόμοιες διαστάσεις με εσένα έχω να πω μόνο καλά λόγια και δεν τρίζει το παραμικρό μετά από αρκετή χρήση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα να υποθέσω ότι εγώ στο 1,85 και 85 κιλά πάω για XL,σωστά?

Έχω βάλει στο μάτι την kaizer ii σε καφέ χρώμα.Την είδα σε ένα unboxing video του Σωτήρη και έπαθα πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Gaming Καρέκλα Anda Seat Kaiser iii Υφασμάτινη Large - Ash Gray 368€ (Τελική τιμή στο σκρουτζ 444€ ) ΤΕΛΟΣ

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...