Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή μπαταρίας σε iPhone


giannakis95
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από koutsis,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα ακούω διαφορά για την αλλαγή μπαταρίας σε iPhone εάν δεν είναι η γνήσια ο μεγαλύτερος φόβος που έχω στα iPhone είναι αυτός ότι εάν ανοιχτεί είναι για πέταμα… η αλλαγή μπαταρίας σε κατάστημα isystem κτλπ ειναι λες και είναι καινούργιο; Εγώ είχα αλλάξει σε ένα iPhone X μπαταρία στον κοτσοβολο και μέσα σε 2 3 μηνες είχα 94% υγεία….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, giannakis95 said:

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα ακούω διαφορά για την αλλαγή μπαταρίας σε iPhone εάν δεν είναι η γνήσια ο μεγαλύτερος φόβος που έχω στα iPhone είναι αυτός ότι εάν ανοιχτεί είναι για πέταμα… η αλλαγή μπαταρίας σε κατάστημα isystem κτλπ ειναι λες και είναι καινούργιο; Εγώ είχα αλλάξει σε ένα iPhone X μπαταρία στον κοτσοβολο και μέσα σε 2 3 μηνες είχα 94% υγεία….

Αν πας σε επίσημο service apple σου βάζουν original μπαταρία και είναι μια χαρά. Οπουδήποτε αλλού σου βάζουν μαιμού μπαταρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι χωρίς κανένα πρόβλημα; Πχ να πέφτει γρήγορα η υγεία μπαταρίας 

Τώρα σε έναν χρόνο έφτασε μόνο 94 εάν βάλω γνήσια μπαταρία θα είναι έτσι η διάρκεια της η θα πέφτει αμέσως; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
40 minutes ago, giannakis95 said:

Ναι χωρίς κανένα πρόβλημα; Πχ να πέφτει γρήγορα η υγεία μπαταρίας 

Τώρα σε έναν χρόνο έφτασε μόνο 94 εάν βάλω γνήσια μπαταρία θα είναι έτσι η διάρκεια της η θα πέφτει αμέσως; 

Η γνήσια μπαταρία είναι σαν αυτή που φορούσε το κινητό όταν μπήκε στο κουτί από το εργοστάσιο. η μπαταρία της apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...