Προς το περιεχόμενο

Επιλογη κινητου για επιστροφη στα παλια


Gzisis89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, θα χρειαστω τη βοηθεια σας για την επιλογη του νεου μου κινητου. Αποφασισα να αποχωριστω το  iphone se μου και να παω σε κατι πιο απλο. Θελω ενα κινητο με μικρη οθονη για τις εξης χρησεις: τηλεφωνο μηνυματα whatsapp( φουλ λειτουργικο κλησεις βιντεο μηνυματα ηχος) και μειλ. Θα με ενδιεφερε κατι μικρο σε μεγεθος με μικρη οθονη ωστε να μην ασχολουμαι παραπανω απο οτι χρειαζομαι. Τι θα προτεινατε ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Gzisis89 said:

Καλησπερα, θα χρειαστω τη βοηθεια σας για την επιλογη του νεου μου κινητου. Αποφασισα να αποχωριστω το  iphone se μου και να παω σε κατι πιο απλο. Θελω ενα κινητο με μικρη οθονη για τις εξης χρησεις: τηλεφωνο μηνυματα whatsapp( φουλ λειτουργικο κλησεις βιντεο μηνυματα ηχος) και μειλ. Θα με ενδιεφερε κατι μικρο σε μεγεθος με μικρη οθονη ωστε να μην ασχολουμαι παραπανω απο οτι χρειαζομαι. Τι θα προτεινατε ; 

Δεν νομίζω να βρείς ευκολα android πιο μικρό απο το Iphone SE...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Gzisis89 είπε

Καλησπερα, θα χρειαστω τη βοηθεια σας για την επιλογη του νεου μου κινητου. Αποφασισα να αποχωριστω το  iphone se μου και να παω σε κατι πιο απλο. Θελω ενα κινητο με μικρη οθονη για τις εξης χρησεις: τηλεφωνο μηνυματα whatsapp( φουλ λειτουργικο κλησεις βιντεο μηνυματα ηχος) και μειλ. Θα με ενδιεφερε κατι μικρο σε μεγεθος με μικρη οθονη ωστε να μην ασχολουμαι παραπανω απο οτι χρειαζομαι. Τι θα προτεινατε ; 

Είτε σε iPhone SE 3ης γενιάς θα πας είτε σε iPhone 12 η 13 Mini, αν τολμάς για μεταχειρισμένο που θα βρεις σε καλή τιμή, για να βρεις κάτι με μικρό μέγεθος. Σε Android, πλέον τα μεγέθη είναι μεγάλα, δεν υπάρχει κάποια compact συσκευή, ειδικά σε μια οικονομική τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το Motorola 10g ελαφρύτερο από το iPhone 12 και κάποια χιλιοστά πιο μακρύ που δεν νομίζω να φαίνεται η διαφορά.

https://m.gsmarena.com/asus_zenfone_10-12380.php

Υπάρχει και το Asus  που είναι πολύ μικρό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, TechnoState είπε

.... Zenfone έχεις κοιτάξει?

Συμφωνώ. Το zen είναι powerhouse αλλά η τιμή του είναι όσο και το mini. Σε αυτά τα λεφτά είναι τα flip της samsung

Επεξ/σία από micos000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν άντεξα στο πειρασμό (για λίγο χιούμορ😅 - ελπίζω να μη παρεξηγηθώ και από περιέργεια το έψαξα) οπότε θα σου προτείνω αυτό (εδώ) το φοβερό Zanco Tiny T1!

image.png.04d72bdfe627588e7a637cf15c96d814.png

image.png.ee905470db30593d77d5edfe742c8ce4.png

44 λεπτά πριν, CaptainChris είπε

Δεν κυκλοφορούν πιο μικρά και αξιόλογα κινητά 

Τώρα πια πάει.... Όλα μαρκετινγκ. Σε λίγο θα χρησιμοποιούμε και τα δυο χέρια για να τα κρατάμε.... 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, micos000 είπε

Όσοι θέλετε μικρό android ενωθείτε στο κίνημα SmallAndroidPhone και ψηφίστε.

Μωρέ πρώτος θα το ήθελα αλλά με τα μάτια που έχω κινητό TV με βολεύει 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, JPaxilleas είπε

Δεν άντεξα στο πειρασμό (για λίγο χιούμορ😅 - ελπίζω να μη παρεξηγηθώ και από περιέργεια το έψαξα) οπότε θα σου προτείνω αυτό (εδώ) το φοβερό Zanco Tiny T1!

image.png.04d72bdfe627588e7a637cf15c96d814.png

image.png.ee905470db30593d77d5edfe742c8ce4.png

Τώρα πια πάει.... Όλα μαρκετινγκ. Σε λίγο θα χρησιμοποιούμε και τα δυο χέρια για να τα κρατάμε.... 😅

Αυτο φαινεται κινητο που θα περναει τις περισσοτερες ωρες του στα σωθηκα κρατουμενων παρεα με κατι αιχμηρο για προστασια 😛 περα απο την πλακα σκεφτομουν κατι τυπου doro 7010 η παρομοιο. Να εχω δηλαδη whatsapp αλλα τιποτα αλλο γιατι παρατηρω οτι τελευταια σπαταλω πολυ χρονο στο κινητο χωρις λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...