Προς το περιεχόμενο

Είσοδος του Netflix στις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις, αποκτώντας τα δικαιώματα του WWE Monday Night Raw


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι Αμερικάνοι βλέπουν τέτοια ακόμα, και κάποιοι πορώνονται με το θέατρο που παίζουν, εγώ θυμάμαι ήμουν μικρός όταν έδειξαν μία φορά κάτι στην ελληνική τηλεόραση και είπα "αυτό είναι ψεύτικο, δεν τον βαράει κανονικά". Βέβαια οι Αμερικάνοι εφόσον τα βλέπουν υπάρχει χρήμα, να οι διαφημίσεις, να οι σπόνσορες, το χρήμα ρέει.

Πολύ καλή κίνηση από την netflix, τα live shows και ειδικά τέτοια είδους (ψευτο) αθλητικά βγάζουν μπόλικο χρήμα.

Επεξ/σία από Diavolos666
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, valkon said:

Πως γίνεται ρε φίλε στη πρώτη μια ώρα να εμφανίζονται οι "είναι ψεύτικο γιατί το βλέπεις".

Εσύ γιατί βλέπεις breaking bad;

Σχολιάστηκε το "αθλητικό περιεχόμενο" από τους προηγούμενους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένοχη παιδική απόλαυση το (τότε) WWF, αλλά με πολύ πιο χαρισματικές προσωπικότητες. Και τώρα μια χαρά το βλέπω είμαι και του Λάνθιμου και του Roman Reigns, και του αλωνιού και του σαλονιού. Σίγουρα δεν περιμένω να δω... UFC παρότι τα δύο συγχωνεύθηκαν. Μια χαρά κερδοφόρα κίνηση από τη Netflix. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, valkon είπε

Πως γίνεται ρε φίλε στη πρώτη μια ώρα να εμφανίζονται οι "είναι ψεύτικο γιατί το βλέπεις".

Εσύ γιατί βλέπεις breaking bad;

Είναι ψεύτικο αν θεωρηθεί άθλημα και επαγγελματική πάλη. Ως show έχει τη φάση του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Toper Harley είπε

Το αποκαλείς "επαγγελματική πάλη" και "απαιτητικό σπορ"... Δεν είναι τίποτα από τα δύο ... "Επαγγελματικό θέατρο πάλης ντοπαρισμένων φουσκωτων" είναι καλύτερος όρος!!!

πως τους ξεφυγες εσυ ρε παιδι μου απο αυτο το θεατρο?θα μπορουσες και εσυ να πας να δοκιμασεις!

show λέγεται και διασκεδαση!

Επεξ/σία από Triple_HR21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν να συζητούμε αν είναι άθλημα ή show?

Ενδιαφέρουσα κίνηση γιατί το show και έχει φανατικό κοινό, και το κρατάει τόσα χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβλεπα όταν ήμουν μικρός μέσω hotbird δορυφόρου στο Italia uno το κανάλι που το έδειχνε κάθε Σάββατο. Οκ τότε ως 15 χρονος μου άρεσε μαζευόμασταν παρέα και το βλέπαμε. Μετά από λίγα χρόνια το σιχάθηκα μεγαλώσαμε και καταλάβαμε ότι πουλάνε καθαρό θέατρο είναι τόσο ψεύτικο όσο ψεύτικη είναι και η ίδια Αμερική και το αμερικανικό όνειρο. Σε κάποιους αγώνες φαίνονταν να χτυπάνε πχ θυμάμαι rei mystirio να φεύγει ξαπλωμένος η undertaker να φαίνεται να τους βαράει κανονικά. Λογικά fake και αυτά απλά είχε και τις πιο αληθοφανές μάχες. Κρίμα που συνεχίζετε τόσα χρόνια μετά είναι καθαρό σκουπίδι και δεν μου αρέσει που πάνε να περάσουν και αυτή την κουλτούρα και στον υπόλοιπο κόσμο. Δεν είναι αθλητισμός είναι θέατρο με φουσκωμένες αμοιβαδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τόση πλύση εγκεφάλου και ψευτιά κάνουν εκεί μέσα που οι “αθλητές” γίνονται γυναίκες! 🤣🤣🤣

https://edition.cnn.com/2021/02/05/us/wwe-superstar-gabbi-tuft-trans-trnd/index.html

 

IMG_2351.jpeg

Επεξ/σία από mariosraptor84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος δεν ξέρει τι σημαίνει cm punk και pipe bomb θα πετάει τις αηδίες του. Αφήστε εμάς τους χαζους να απολαμβάνουμε αυτό το σόου β διαλογής και να γουστάρουμε. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...