Προς το περιεχόμενο

Viber


sonikk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.

Επειδή η μία συσκευή smartphone που έχω και είχα κάνει εγκατάσταση της εφαρμογής viber για πρώτη φορά χάλασε και δεν ανοίγει καν το κινητό μου αναγκάστηκα να αγοράσω δεύτερο smartphone όπου ξανακατεβασα το viber αλλά διαπίστωσα ότι οι συνομιλίες που είχα κάνει στο παρελθόν με τις επαφές μου δεν υπάρχουν και δεν φαίνονται καθολου.

Έτσι πρέπει να γίνεται;

Υπάρχει τρόπος να εμφανίσω τις συνομιλίες μου με τις επαφές μου στο καινούριο smartphone  γιατί το πρώτο smartphone δεν μου ανοίγει καθόλου ώστε να τις δω;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sonikk είπε

Γεια σας.

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.

Επειδή η μία συσκευή smartphone που έχω και είχα κάνει εγκατάσταση της εφαρμογής viber για πρώτη φορά χάλασε και δεν ανοίγει καν το κινητό μου αναγκάστηκα να αγοράσω δεύτερο smartphone όπου ξανακατεβασα το viber αλλά διαπίστωσα ότι οι συνομιλίες που είχα κάνει στο παρελθόν με τις επαφές μου δεν υπάρχουν και δεν φαίνονται καθολου.

Έτσι πρέπει να γίνεται;

Υπάρχει τρόπος να εμφανίσω τις συνομιλίες μου με τις επαφές μου στο καινούριο smartphone  γιατί το πρώτο smartphone δεν μου ανοίγει καθόλου ώστε να τις δω;

Ευχαριστώ.

Θα πρέπει να έχεις κάνει backup τις προηγούμενες συνομιλίες. Συνήθως το Viber προτείνει (και σε ρωτάει) από μόνο του αν θες να γίνει back up και κάθε πότε θες να γίνεται. Αν δεν έχεις κάνει, δεν μπορείς από όσο γνωρίζω να τις επαναφέρεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, sonikk είπε

Μπορώ με κάποιο τρόπο να κάνω ανάκτηση των συνομιλιών μου στη νέα συσκευή;

 

Στις 24/1/2024 στις 1:33 ΜΜ, -WISE- είπε

Θα πρέπει να έχεις κάνει backup τις προηγούμενες συνομιλίες. Συνήθως το Viber προτείνει (και σε ρωτάει) από μόνο του αν θες να γίνει back up και κάθε πότε θες να γίνεται. Αν δεν έχεις κάνει, δεν μπορείς από όσο γνωρίζω να τις επαναφέρεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...