Προς το περιεχόμενο

Ξεκλειδωμα κινητου μετα απο factory reset


GioNiko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, βρήκα ένα κινητό στον δρόμο το οποίο ήταν κλειστό οπότε δεν μπορούσα να περιμένω κάποια κλήση απο τον ιδιοκτήτη. Προσπάθησα μέσω της cosmote μήπως γινόταν να τον εντοπίσει και αυτοί μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι οπότε αποφάσισα να το κρατήσω. Το θέμα τώρα είναι ότι μετά το reset πιυ του έκανα μου ζητάει pin ή λογαριασμό google. Ξέρει κάποιος αν γίνεται να προσπεράσω αυτό το βήμα;

Επεξ/σία από GioNiko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GioNiko είπε

Καλησπέρα, βρήκα ένα κινητό στον δρόμο το οποίο ήταν κλειστό οπότε δεν μπορούσα να περιμένω κάποια κλήση απο τον ιδιοκτήτη. Προσπάθησα μέσω της cosmote μήπως γινόταν να τον εντοπίσει και αυτοί μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι οπότε αποφάσισα να το κρατήσω. Το θέμα τώρα είναι ότι μετά το reset πιυ του έκανα μου ζητάει pin ή λογαριασμό google. Ξέρει κάποιος αν γίνεται να προσπεράσω αυτό το βήμα;

Mπορούσες να το φορτίσεις ,όπως και έκανες, και να το αφήσεις ανοιχτό μηπως καλούσε κάποιος.Επίσης μπορούσες να το πας στο ΑΤ της περιοχής σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Mπορούσες να το φορτίσεις ,όπως και έκανες, και να το αφήσεις ανοιχτό μηπως καλούσε κάποιος.Επίσης μπορούσες να το πας στο ΑΤ της περιοχής σου.

Ήταν κλειστό οπότε δεν μπορούσα να περιμένω κλήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, GioNiko είπε

Καλησπέρα, βρήκα ένα κινητό στον δρόμο το οποίο ήταν κλειστό οπότε δεν μπορούσα να περιμένω κάποια κλήση απο τον ιδιοκτήτη. Προσπάθησα μέσω της cosmote μήπως γινόταν να τον εντοπίσει και αυτοί μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι οπότε αποφάσισα να το κρατήσω. Το θέμα τώρα είναι ότι μετά το reset πιυ του έκανα μου ζητάει pin ή λογαριασμό google. Ξέρει κάποιος αν γίνεται να προσπεράσω αυτό το βήμα;

Η ενδεδειγμενη προσεγγιση ειναι να το πας στο Α.Τ.

Οτιδηποτε αλλο θεωρειται (και ειναι) παρανομο, ως εκ τουτου απαγορευεται η συζητηση για κατι τετοιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...