Προς το περιεχόμενο

Απο cosmote σε nova


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας ληγει το συμβολαιο μου με cosmote σε 10 μερες και θα ηθελα οποιος γνωριζει να μου πει αν ειναι καλυτερα να παω στην nova λογω του οτι ειναι πιο φτηνα απο την cosmote στην οποια δινω 65 ευρω το διμηνο για 24αρα?

στην περιοχη που ειμαι δεν μπορω να βαλω παραπανω απο 24,οποιος γνωριζει απο novα και αν ειναι αξιοπιστη ας μου πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kikos1313 είπε

Καλησπερα σας ληγει το συμβολαιο μου με cosmote σε 10 μερες και θα ηθελα οποιος γνωριζει να μου πει αν ειναι καλυτερα να παω στην nova λογω του οτι ειναι πιο φτηνα απο την cosmote στην οποια δινω 65 ευρω το διμηνο για 24αρα?

στην περιοχη που ειμαι δεν μπορω να βαλω παραπανω απο 24,οποιος γνωριζει απο novα και αν ειναι αξιοπιστη ας μου πει.

Φίλε μήπως δίνεις πολλά; Δίνω σε cosmote 23,62€ τον μήνα, για 50άρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kikos1313 είπε

Καλησπερα σας ληγει το συμβολαιο μου με cosmote σε 10 μερες και θα ηθελα οποιος γνωριζει να μου πει αν ειναι καλυτερα να παω στην nova λογω του οτι ειναι πιο φτηνα απο την cosmote στην οποια δινω 65 ευρω το διμηνο για 24αρα?

στην περιοχη που ειμαι δεν μπορω να βαλω παραπανω απο 24,οποιος γνωριζει απο novα και αν ειναι αξιοπιστη ας μου πει.

Δίνεις παρά πολλά χρήματα, θα πρότεινα να πας προς Nova αρκεί να μην έχεις θέματα με το διαδίκτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, kikos1313 είπε

Καλησπερα σας ληγει το συμβολαιο μου με cosmote σε 10 μερες και θα ηθελα οποιος γνωριζει να μου πει αν ειναι καλυτερα να παω στην nova λογω του οτι ειναι πιο φτηνα απο την cosmote στην οποια δινω 65 ευρω το διμηνο για 24αρα?

στην περιοχη που ειμαι δεν μπορω να βαλω παραπανω απο 24,οποιος γνωριζει απο novα και αν ειναι αξιοπιστη ας μου πει.

NOVA... good luck

Μηπως να πας να συζητήσεις την πιθανοτητα internet over 5G SIM router αφου δεν εχεις κατι καλυτερο στην περιοχη σου?

Λογικα η Cosmote θα εχει σιγουρα κεραιες να σε καλυψει. Εαν δεν εχει δεν θα εχει κανεις αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, NikolasKon14 είπε

Δίνεις παρά πολλά χρήματα, θα πρότεινα να πας προς Nova αρκεί να μην έχεις θέματα με το διαδίκτυο.

Ναι δινω παρα πολλα,στην αρχη του συμβολαιου εδινα 53 ευρω το διμηνο και και εφτασε 65 ευρω δεν ξερω για ποιον λογο...

αν παω ομως σε nova πως θα ξερω αν θα εχω η οχι θεματα με το ιντερνετ?

15 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

NOVA... good luck

Μηπως να πας να συζητήσεις την πιθανοτητα internet over 5G SIM router αφου δεν εχεις κατι καλυτερο στην περιοχη σου?

Λογικα η Cosmote θα εχει σιγουρα κεραιες να σε καλυψει. Εαν δεν εχει δεν θα εχει κανεις αλλος.

To 5g router ειναι μεχρι καποιο οριο στα gb και επισης θα δινω λεφτα και στο σταθερο και στο 5g router οποτε δεν μου αρεσει καθολου αυτη η ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ήμουν Κοσμοτέ, έφυγα γιατί πλήρωνα 23 κάπου ευρώ για 24αρα γραμμή, πήγα στη Νόβα (wind ήταν τότε) γιατί με διαβεβαίωσαν ότι έχουν γραμμές για την περιοχή μου, έκανα συμβόλαιο για 50αρα γραμμή, και από τότε δεν έχω ούτε σταθερό ούτε ίντερνετ. Η πλάκα είναι ότι επιμένουν να τους πληρώνω το τίμημα του συμβολαίου.

Θα σου πρότεινα να φύγεις μακρυά από Νόβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...