Προς το περιεχόμενο

Τεράστιες αλλαγές στο iPhone, με την Apple να υποστηρίζει το sideloading και τα εναλλακτικά app stores εξαιτίας της Ε.Ε


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 26/01/2024 at 10:44, billdanos said:

Ναι, όπως πέτυχαν αυτά με το GDPR και καταλλήξαμε απλά στο να πατάμε I Agree σε κάθε κλικ και επι της ουσίας τίποτα! 😛 

Εντάξει δεν είναι και όλα πετυχημένα χαχχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

On 25/01/2024 at 23:50, Chris_BMW said:

Θα πάρεις I phone δηλαδή μετά από αυτό ;

αν καποια στιγμη παρω Iphone ναι θα θελα να μην ειναι Strict as fuck.  ουτε στο αλλο ακρο να κανω root ενα κινητο αλλα ουτε και να πρεπει να παω by the book. για την ωρα το android με εχει βολεψει.μελλοντικα δεν λεω τιποτα αφου κανεις δεν ξερει τι μπορει να αλλαξει

επισης το κοινο δεν ειμαι μονο εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/1/2024 στις 2:10 ΠΜ, johnzach είπε

Χαχαχαχαχαχαχα λέει ο άλλος κανένας iphonακιας δεν το ζήτησε. Λογικό ρε φίλε. Αλλιώς δεν θα ήταν iphonaκιας to begin with. Τι φαντασία να έχει κάποιος που παίρνει το πιο ικανό hardware στον κόσμο για να μπαίνει ινσταγκραμ και να βλέπει γιουτουμπ με διαφημίσεις. Χωρις πολλά πολλά, τα πιο σημαντικά από τα άπειρα καλά που μπορεί να φέρουν αυτοί οι κανονισμοί. 

1) emulators να παίξεις το αγαπημένο σου rom hack. 

2) devilution να παίξεις diablo. +πολλά άλλα παλιά pc game ports. 

3) Premium Spotify, YouTube music, tidal και γενικά cracked εφαρμογες οποία θες και όποτε την θες. 

4) stremio and kodi με real debrid για σειρές και ταινίες (παρτε εσείς nova/cosmote/disney/Netflix/prime 😂

5) tachiyomi για comics/manga και zlib για βιβλία. 

6) browser με support ublock origin, το μοναδικό effective adblocker. 

Αυτά και με actual file management support (να περνας με ένα απλό drag and drop οτι αρχείο γουστάρεις) και πήρα iphone αύριο γτ μου αρέσουν οι αποδώσεις στο βίντεο, οι επεξεργαστές και το design... αλλά αν δεν σου ανήκει η συσκευή να κάνεις ότι θες τι νόημα έχει. 

εγω εναν file manager και να μη χρειαζομαι itunes για τιποτα, θα ειχα παρει χθες...για να δουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, duende said:

εγω εναν file manager και να μη χρειαζομαι itunes για τιποτα, θα ειχα παρει χθες...για να δουμε

Δεν χρειάζεσαι iTunes γιατί εδώ και καιρό ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ το iTunes. 😉

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...