Προς το περιεχόμενο

Δεν εμφανίζεται στις ρυθμίσεις το Face id και κωδικός σε iPhone 13


DimitriosT86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε κάποιον άλλο μετά την αναβάθμιση σε 17.3 ήθελα να ενεργοποιήσω την καινούρια λειτουργία stolen device 

έψαχνα στις ρυθμίσει το Face ID και κωδικός αλλά πουθενά μίλησα με άλλα άτομα αλλά σε αυτούς στις ρυθμίσεις μετά το siri και αναζήτηση έχει το Face ID και κωδικός και μετά το επείγον sos σε εμένα μετά το siri και αναζήτηση μου βγάζει το επέιγον sos 

Έχει κανείς καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει ?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, DimitriosT86 said:

Καλησπέρα δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε κάποιον άλλο μετά την αναβάθμιση σε 17.3 ήθελα να ενεργοποιήσω την καινούρια λειτουργία stolen device 

έψαχνα στις ρυθμίσει το Face ID και κωδικός αλλά πουθενά μίλησα με άλλα άτομα αλλά σε αυτούς στις ρυθμίσεις μετά το siri και αναζήτηση έχει το Face ID και κωδικός και μετά το επείγον sos σε εμένα μετά το siri και αναζήτηση μου βγάζει το επέιγον sos 

Έχει κανείς καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει ?

Πολύ περίεργο. Αυτό εγινε μετά το update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, koutsis είπε

Πολύ περίεργο. Αυτό εγινε μετά το update?

Δεν είμαι σίγουρος αν έγινε μετά την αναβάθμιση διότι τώρα το έψαξα και εγώ για  να ενεροποιησω το stolen device δεν το είχα προσέξει πως ηταν πριν την αναβάθμιση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, DimitriosT86 said:

Δεν είμαι σίγουρος αν έγινε μετά την αναβάθμιση διότι τώρα το έψαξα και εγώ για  να ενεροποιησω το stolen device δεν το είχα προσέξει πως ηταν πριν την αναβάθμιση

 

έχεις ενεργοποιήσει καποιους περιορισμούς στο screen time και δεν σου δίχνει ευαίσθητες ρυθμίσεις?  Δες screen time/content and privacy restrictions...

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, koutsis είπε

έχεις ενεργοποιήσει καποιους περιορισμούς στο screen time και δεν σου δίχνει ευαίσθητες ρυθμίσεις?  Δες screen time/content and privacy restrictions...

Μπορεί και να το έχω κάνει αυτό η αλήθεια είναι ότι έχω κάνει κάποια πράγματα από βιντεάκια που βλέπω κατα καιρούς μου λες λίγο στα ελληνικά πως θα το βρω αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, DimitriosT86 said:

Μπορεί και να το έχω κάνει αυτό η αλήθεια είναι ότι έχω κάνει κάποια πράγματα από βιντεάκια που βλέπω κατα καιρούς μου λες λίγο στα ελληνικά πως θα το βρω αυτό?

στα ελληνικα νομιζω λέγεται χρόνος επι της οθονης, στις ρυθμισεις το βρίσκεις με μια κλεψυδρα σαν εικονιδιο. απο εκει πατα εκει που λεει "περιορισμοι περιεχομενου και ιδιωτικότητας" ή κάπως έτσι και μετα λογικα εχεις κανει το "αλλαγες κωδικού" να μην επιτρεπεται

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, koutsis είπε

στα ελληνικα νομιζω λέγεται χρόνος επι της οθονης, στις ρυθμισεις το βρίσκεις με μια κλεψυδρα σαν εικονιδιο. απο εκει πατα εκει που λεει "περιορισμοι περιεχομενου και ιδιωτικότητας" ή κάπως έτσι και μετα λογικα εχεις κανει το "αλλαγες κωδικού" να μην επιτρεπεται

Ναι ρε φίλε αυτό ήταν σε ευχαριστώ πολύ και λέω και εγώ πωσ γίνεται αυτό να χαθεί κάτι από το μενού να είσαι καλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...