Προς το περιεχόμενο

Σταθερό στον υπολογιστή μέσο fiber fritz box ή κάτι αντίστοιχο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, τα φώτα σας γκουρού της τηλεφωνίας! Πρώτη ερωτηση, γίνεται με κάποιο τρόπο να αξιοποιήσω την τηλεφωνική γραμμή μου μέσο windows για να καλώ και να λαμβάνω κλήσεις? Έχω cosmote fiber 1000 με fritz box. Εάν δεν είναι εφικτό έχετε να προτείνετε κάποια συσκευή σταθερή στην οποία μπορώ να συνδέσω Bluetooth headset? Εάν και αυτό δεν υπάρχει έχετε να προτείνετε κάποια συσκευή με καλή ανοιχτή ακρόαση σε φυσιολογικά χρήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το Fritz σου έχει υποστήριξη να λειτουργήσει σαν VOIP gateway (με ένα γρήγορο ψάξιμο εδώ οι οδηγίες, αλλά δεν έχω fritz να επιβεβαιώσω), μπορείς να συνδέσεις VoIP clients από το Windows PC σου ή/και από το κινητό σου. Το Zoiper είναι ένας client που μου'ρχεται στο μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

επισης οσο θυμαμαι με το App FRITZ!Fon μπορεις να χρησιμοποιησεις το κινητο σου για κλησεις αρα μπορεις να εχεις και bt

On 30/01/2024 at 20:13, wdsgr said:

Καλησπέρα, τα φώτα σας γκουρού της τηλεφωνίας! Πρώτη ερωτηση, γίνεται με κάποιο τρόπο να αξιοποιήσω την τηλεφωνική γραμμή μου μέσο windows για να καλώ και να λαμβάνω κλήσεις? Έχω cosmote fiber 1000 με fritz box. Εάν δεν είναι εφικτό έχετε να προτείνετε κάποια συσκευή σταθερή στην οποία μπορώ να συνδέσω Bluetooth headset? Εάν και αυτό δεν υπάρχει έχετε να προτείνετε κάποια συσκευή με καλή ανοιχτή ακρόαση σε φυσιολογικά χρήματα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...