Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ] OnePlus 11 5G Dual Sim 16GB RAM 256GB – Titan Black EU - JMC Tech.gr - 610€ [TEΛΟΣ]


TechnoState

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

   Το γνωστό smartphone της OnePlus που πρόσφατα αντικαταστάθηκε απο νεοεισερχόμενο OnePlus 12 πωλείται απο το γνωστό (για θέματα αναμονής εξυπηρέτησης/παραλαβής της παραγγελίας) JMCtech.gr στην τιμή των 610€ ....δεν είναι η χαμηλότερη ever τιμή....αλλά είχαμε να δούμε τέτοια τιμή απο τον προηγούμενο Αύγουστο. (Βάσει στατιστικών - ιστορικών στα διαγράμματα τιμών)

 

Το κατάστημα αναφέρει οτι υποστηρίζει αποφορολόγηση με την τιμή να ανέρχεται στα 491,94€... εκεί μιλάμε για την ευκαιρία της χρονιάς (προηγουμένης?!?!) 

Επειδή αναφέρεται ότι πρόκειται για EU έκδοση... λογικά θα συνοδεύεται κ απο 2 χρόνια εγγύηση (καταστήματος φαντάζομαι).

 

https://www.jmctech.gr/product/oneplus-11-5g-dual-sim-16gb-ram-256gb-titan-black-eu/

Επεξ/σία από TechnoState
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, VagTz είπε

492 με αποφορολογηση όχι 410

...ωπ απόλυτα σωστός! ...ο δαίμονας του πληκτρολογίου κ της βιασύνης μου. (Παρόλα αυτά κ πάλι είναι πολύ καλή τιμή για αυτόν που μπορεί να κόψει τιμολόγιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη 15-30 μέρες είναι εργάσιμες.

Με τιμολόγιο αμφιβάλλω αν θα το εκτελέσουν.

Σε ανάλογη προσπάθεια μετά το πέρας του διαστήματος μου είπαν θέλουμε άλλες δύο εβδομάδες.

Φαντάζομαι αυτό πάει εσαεί μέχρι να βαρεθείς και να ζητήσεις τα χρήματά σου πίσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι έχω πάρει 2 φορές το τελευταίο 2μηνο. Στη δεύτερη περίπτωση το κινητό ήρθε με σκισμένο το αυτοκόλλητο που ανοίγει το κουτί και θα το στείλω πίσω.

Επεξ/σία από κκρκ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, elias99 είπε

έχει αγοράσει κάποιος με αποφορολόγηση απο το jmctech και παρέλαβε κανονικά ?

Με τιμολόγιο και όχι αποφορολόγηση έχω παραγγείλει στις 7 Ιανουαρίου μία κάρτα γραφικών(τιμή γύρω στα 280 €: AMD Radeon Pro VII 16 GB High Bandwidth Memory 2 (HBM2) – JMCtech.gr ) και την περιμένω γύρω στα μέσα του Φλεβάρη(με ενημέρωσαν τηλεφωνικά 2-3 ημέρες μετά που έγραψα στην φόρμα επικοινωνίας τους τα στοιχεία μου). Πλέον από παντού(για Ελλάδα) εξαντλημένο προϊόν, ελπίζω να παραλάβω.

Παλιότερα έχω αγοράσει μέσω του skroutz plus με τιμολόγιο ή μία ή δύο φορές και δεν είχα κάποιο πρόβλημα ούτε ιδιαίτερη καθυστέρηση(από όσο θυμάμαι). Ήταν όμως μπιχλιμπίδια(καλώδια, μπαταρίες κτλ) και όχι κάτι σχετικά μεγάλης αξίας όπως η κάρτα γραφικών πιο πάνω ή το κινητό του νήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εάν παραγγείλετε με αποφορολόγηση δεν πρόκειται....(εκτός αν μόνο σ'εμένα δεν στέλνουν)

Επεξ/σία από aristidis540
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, aristidis540 είπε

Εάν παραγγείλετε με αποφορολόγηση δεν πρόκειται....(εκτός αν μόνο σ'εμένα δεν στέλνουν)

Εγώ με αποφορολογηση έχω παραλάβει δύο φορές από εκεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, κκρκ είπε

Εγώ με αποφορολογηση έχω παραλάβει δύο φορές από εκεί.

Δεν διαφωνώ ,άλλα δεν είναι σίγουρο αν σου έρθει ,και το πότε θα έρθει.....Οι αξιολογήσεις του JMCtech και PERISHOP μας το δείχνουν. Τέλος πάντων θα κάνω ακόμη μία παραγγελία να γελάσουμε παρέα.

Επεξ/σία από aristidis540
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

... μετά απο τηλ. επικοινωνία με το κατάστημα (έκανα αίτημα εγγράφως κ απάντησαν μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας τους):

Η διαδικασία αποφορολόγησης είναι απλή κ γίνεται κατά την διάρκεια του check-out... επιλέγοντας την τραπεζική κατάθεση ως μέσο πληρωμής (κ επιλογή έκδοσης τιμολογίου με επίσης επιλογή της κατηγορίας 39Α).

Εν ευθέτω σύντομο χρόνω.... έρχεται mail με επιβεβαίωση παραγγελίας κ δεύτερο mail με ενιαίο κωδικό πληρωμής, τύπου RF.......... με το αποφορολογημένο πόσο.

Οι παραγγελίες που τοποθετήθηκαν, θα εξυπηρετηθούν κανονικά (κατά την πάροδο της αναγραφόμενης αναμονής φυσικά)...κ μετά από σημερινή επικοινωνία τους με τον προμηθευτή τους.

Πλέον το προϊόν δεν υπάρχει διαθέσιμο.

Με'γεια σε όσους το πρόλαβαν! 

 

Επεξ/σία από TechnoState
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [ΤΕΛΟΣ] OnePlus 11 5G Dual Sim 16GB RAM 256GB – Titan Black EU - JMC Tech.gr - 610€
  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [ΤΕΛΟΣ] OnePlus 11 5G Dual Sim 16GB RAM 256GB – Titan Black EU - JMC Tech.gr - 610€ [TEΛΟΣ]
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...