Προς το περιεχόμενο

Iphone migration/clone σε android(oneplus)


alxnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 minutes ago, alxnt said:

Κοίτα, δεν ξέρω τώρα γιατί θες να βγάλουμε να μετρήσουμε τις εξυπνάδες αλλά όταν μπορώ να κάνω κάτι χωρίς κόστος θα το κάνω έτσι. Και στο yt μπορώ να αγοράσω το premium αλλά δεν το κάνω και παίζω revanced.

Το πρόβλημα δεν είναι παίρνω backup τις συσκευές. Να κάνω μια μεταφορά θέλω όπως έκανα κάποτε το δικό μου από huawei σε huawei και να μην ξανασχοληθω. Παρεμπιπτόντως τζάμπα την έκανα τη μεταφορά.

Άρα τελικά χωρανε οι φωτογραφίες στο pc ή όχι;  Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις. Μήπως απλά δεν σου αρέσει να δίνεις χιλιάρικα για iPhone και θες να πασαρεις στη γυναίκα φτηνό Android και αυτά που μας λες για backup ειναι φουμαρα; 

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, alxnt said:

Μην το κουράζουμε άλλο σήμερα θα κάνω τηλ αύριο στη oneplus να δω τι θα πουν και θα ενημερώσω να υπάρχει για οποίον ενδιαφέρεται.

Πριν μας είπες ότι το backup του iphone δεν χωράει στο σκληρό του pc σου. Πως ακριβώς θα χωρέσει το backup του Android? Τα ίδια αρχεία, φωτογραφίες και βίντεο δεν θα έχει μέσα;  αυτό προσπαθώ να καταλάβω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, koutsis said:

Άρα τελικά χωρανε οι φωτογραφίες στο pc ή όχι;  Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις. Μήπως απλά δεν σου αρέσει να δίνεις χιλιάρικα για iPhone και θες να πασαρεις στη γυναίκα φτηνό Android και αυτά που μας λες για backup ειναι φουμαρα; 

Δεν είναι δικό μου το iphone. Δικό της είναι και το λαπτοπ της που δεν το χωράει. Το huawei μου το κάνω στο pc μου και χωράει μια χαρά. Δε θέλω να κάνω το κιν της backup στο δικό μου pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, alxnt είπε

Και στο yt μπορώ να αγοράσω το premium αλλά δεν το κάνω και παίζω revanced

Δεν κρατιέσαι .... Αν μάθεις τίποτα ενημέρωσε για το θέμα αν και πάλι το βλέπω να πετάς τίποτα ατάκες , σαν και τις παραπάνω για να δείξεις ποσό ανώτερο είναι το android και αλλά τέτοια, εξυπνα. 

Αν ήταν τόσο εύκολο να κανείς export προσωπικά δεδομένα από ένα iPhone, αυτο τοτε δεν θα ηταν iPhone....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, atheatos said:

Δεν κρατιέσαι .... Αν μάθεις τίποτα ενημέρωσε για το θέμα αν και πάλι το βλέπω να πετάς τίποτα ατάκες , σαν και τις παραπάνω για να δείξεις ποσό ανώτερο είναι το android και αλλά τέτοια, εξυπνα. 

Αν ήταν τόσο εύκολο να κανείς export προσωπικά δεδομένα από ένα iPhone, αυτο τοτε δεν θα ηταν iPhone....

Τι να κρατηθώ, η αλήθεια δεν κρύβεται... Όσο για το export από iphone ή τα σκας μια ζωή ή κάθεσαι και παιδεύεσαι....

Τσπ θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, alxnt said:

Δεν είναι δικό μου το iphone. Δικό της είναι και το λαπτοπ της που δεν το χωράει. Το huawei μου το κάνω στο pc μου και χωράει μια χαρά. Δε θέλω να κάνω το κιν της backup στο δικό μου pc.

Άρα και Android να πάρει πάλι δεν θα χωράει το backup της στο laptop της! Δεν θα αλλάξει κάτι 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, koutsis said:

Άρα και Android να πάρει πάλι δεν θα χωράει το backup της στο laptop της! Δεν θα αλλάξει κάτι 😅

Στο android μπορείς να ορίσεις μέσα στη σουιτα που θα το κάνει save. Στο itunes δεν μπορείς.

Επεξ/σία από alxnt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...