Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές για οθόνη 27 για γραφείο.


timoscfx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην ομάδα,

Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια οθόνη 27ρα για γραφείο που να μπορεί να περιστρέφετε 180 μοίρες για να βλέπει ο πελάτης που κάθετε απέναντί μου, εγώ εργάζομαι με λαπτοπ οπότε θα συνδέω την οθόνη για να εργάζομαι εγώ και όταν πρέπει να μπορώ να την περιστρέψω για να δείξω στον πελάτη. Χρήση της οθόνης είναι word,excel youtube, internet και απλη επεξεργασία φωτογραφίας και βίντεο. μπατζετ 200 με 250.

Σας ευχαριστώ!!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/2/2024 στις 7:14 ΜΜ, timoscfx είπε

Καλησπέρα στην ομάδα,

Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια οθόνη 27ρα για γραφείο που να μπορεί να περιστρέφετε 180 μοίρες για να βλέπει ο πελάτης που κάθετε απέναντί μου, εγώ εργάζομαι με λαπτοπ οπότε θα συνδέω την οθόνη για να εργάζομαι εγώ και όταν πρέπει να μπορώ να την περιστρέψω για να δείξω στον πελάτη. Χρήση της οθόνης είναι word,excel youtube, internet και απλη επεξεργασία φωτογραφίας και βίντεο. μπατζετ 200 με 250.

Σας ευχαριστώ!!!  

Αυτά που θες λύνονται άμεσα με την χρήση ενός βραχίονα

Πχ

https://www.skroutz.gr/c/4867/monitor-mount/f/1478584/vrachionas.html?o=βραχιονας+οθόνης

Βρε μια οθόνη που σου κάνει σαν χαρακτηριστικά και ποιότητα χωρίς να έχεις περιορισμούς από την βάση στήριξης της.

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...