Προς το περιεχόμενο

Αρνητικο φιλμ


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από babisskg,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρηκα ξεχασμενο αρνητικο φιλμ 20 ετων. Θελω να δω τις φωτογραφιες. Ποσο περιπου θα κοστισει?

Η εμφανιση που λεμε ειναι η εκτυπωση? ή για να γλιτωσω το κοστος της εκτυπωσης, μπορω να ζητησω να μου τις δωσει ψηφιακα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, IoannisSM said:

Βρηκα ξεχασμενο αρνητικο φιλμ 20 ετων. Θελω να δω τις φωτογραφιες. Ποσο περιπου θα κοστισει?

Η εμφανιση που λεμε ειναι η εκτυπωση? ή για να γλιτωσω το κοστος της εκτυπωσης, μπορω να ζητησω να μου τις δωσει ψηφιακα?

Και ψηφιακα μπορει να στις δωσει και να στις εκτυπωσει.δεν ειναι τιποτα μεγαλο το κοστος για εμφανιση. No worries.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
5 ώρες πριν, IoannisSM είπε

Βρηκα ξεχασμενο αρνητικο φιλμ 20 ετων. Θελω να δω τις φωτογραφιες. Ποσο περιπου θα κοστισει?

Η εμφανιση που λεμε ειναι η εκτυπωση? ή για να γλιτωσω το κοστος της εκτυπωσης, μπορω να ζητησω να μου τις δωσει ψηφιακα?

    Θα πας στικάκι δικό σου , θα ζητήσεις εμφάνιση μόνον χωρίς εκτύπωση . Ήταν γύρω στα 7 ευρώ κάποτε . 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, babisskg said:

    Θα πας στικάκι δικό σου , θα ζητήσεις εμφάνιση μόνον χωρίς εκτύπωση . Ήταν γύρω στα 7 ευρώ κάποτε . 

Παλια τα εγραφαν και σε cd.ισως τωρα να ειναι σε Dvd αφου το κοστος ειναι τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...