Προς το περιεχόμενο

Upgrade WiFi card for Lenovo g50-70 laptop


Geokats21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας θα ήθελα να κάνω αναβάθμιση στην υπάρχων κάρτα δικτύου και να πάω σε WiFi 6 για να έχω τίς μπάντες 2,4 και 5 και Bluetooth 5.. επειδή στα Lenovo από όσο έχω ψάξει είναι πάρα πολύ δύσκολο να υπάρξει συμβατή κάρτα ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια κάρτα δικτύου πού να κάνει για το δικό μου;

Polish_20240208_115701017.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά για την επιλογή μου έδωσες απλά έλεγα μήπως το έψαχνα και έβρισκα κάποια συμβατή κάρτα αλλιώς θα προχωρήσω στήν λύση που μου έδωσες 🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί να μη δουλέψει οποιαδήποτε M.2 κάρτα με WiFi 6 όπως αυτή. Σε κάθε περίπτωση, υπάρχει αυτή εδώ η οποία είναι από Lenovo laptop. Είναι και από Λιθουανία, άρα δεν υπάρχει θέμα με τελωνεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, BadBoy είπε

Δεν καταλαβαίνω γιατί να μη δουλέψει οποιαδήποτε M.2 κάρτα με WiFi 6 όπως αυτή. Σε κάθε περίπτωση, υπάρχει αυτή εδώ η οποία είναι από Lenovo laptop. Είναι και από Λιθουανία, άρα δεν υπάρχει θέμα με τελωνεία.

Μία χαρα θα παίξουν και οι δυο

Διάβασε τα σχολια στο Σκρουτζ. Είναι πολύ βοηθητικά.

Κι εγώ αυτό θα είχα απορία. Εάν οι κεραίες που υπάρχουν στο Laptop κάνουν για WiFi6  και μπορούν να κουπωσουν στην κάρτα

Εάν ναι τότε δεν υπάρχει πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Μία χαρα θα παίξουν και οι δυο

Διάβασε τα σχολια στο Σκρουτζ. Είναι πολύ βοηθητικά.

Κι εγώ αυτό θα είχα απορία. Εάν οι κεραίες που υπάρχουν στο Laptop κάνουν για WiFi6  και μπορούν να κουπωσουν στην κάρτα

Εάν ναι τότε δεν υπάρχει πρόβλημα

Αυτο πως μπορεις να το καταλαβεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/2/2024 στις 1:04 ΜΜ, Lamelama1 είπε

Αυτο πως μπορεις να το καταλαβεις; παιδιά είχα δοκιμάσει και από ένα άλλο Lenovo  που ήταν τα ίδια pin και δεν Μου την υποστήριζε και είχα διαβάσει και από τις ax200,ax2010 κτλ κτλ ότι πάλι δεν τις διαβάζει γιατί η Lenovo έχει περιορισμούς και ότι είναι white listing 

 

Τώρα έκανα παραγγελία αυτήν που από ότι είδα κάνει για το μοντέλο μου..θα δείξει 

Screenshot_20240212-132007.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...