Προς το περιεχόμενο

Istorm vs Isystem


Dinos1973

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Σε πρόσφατη εμπειρία λόγο αναζήτησης επισκευής σε MacBook η istorm δεν είναι καθόλου customer friendly.

Είναι δυνατόν ενώ ζητάω συγκεκριμένο κόστος για αλλαγή οθόνης γνωρίζοντας το πρόβλημα, και να επιμένουν ότι θα πρέπει πρώτα να κάνουν έλεγχο στην συσκευή τουτέστιν €35 νταβαντζιλικι για να μου βγάλουν το κόστος επισκευής!

Σε αντιθεση με την Isystem που ηταν ξεκαθαροι για το κοστος και την διαρκεια τις επισκευης...... 

 

 

 

Επεξ/σία από Dinos1973
update
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Istorm vs Isystem
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχω προσωπική σχέση με την isystem, αλλά το έχω γράψει πολλές φορές εδώ, είναι πρότυπο επαγγελματισμού τα παιδιά. 2 φορές αντικατάσταση συσκευής αγορασμένη από istorm μάλιστα (την δεύτερη φορά στον 1.5 χρόνο από την αγορά), αλλαγή μπαταρίας σε 5 διαφορετικά κινητά, όλα άψογα. Πλέον τις αγορές μου τις κάνω όλες από isystem για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Ελπίζω να παραμείνουν έτσι γιατί είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει κατάστημα που να εμπιστεύεσαι.

Επεξ/σία από mistr4l
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, mistr4l said:

Δεν έχω προσωπική σχέση με την isystem, αλλά το έχω γράψει πολλές φορές εδώ, είναι πρότυπο επαγγελματισμού τα παιδιά. 2 φορές αντικατάσταση συσκευής αγορασμένη από istorm μάλιστα (την δεύτερη φορά στον 1.5 χρόνο από την αγορά), αλλαγή μπαταρίας σε 5 διαφορετικά κινητά, όλα άψογα. Πλέον τις αγορές μου τις κάνω όλες από isystem για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Ελπίζω να παραμείνουν έτσι γιατί είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει κατάστημα που να εμπιστεύεσαι.

Παρόμοιες εμπειρίες κι εγώ από i-system…

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...