Προς το περιεχόμενο

Spigen tempered glass


giannakis95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, giannakis95 είπε

Καλησπέρα ήθελα να αγοράσω το τζαμάκι της spigen ποσό δύσκολο θα είναι να το περάσω μόνος μου; 

δεν θα το ελεγα ιδιαιτερο δυσκολο καλο ειναι να δεις πριν 2-3 βιντεακια τοποθετησης για να δεις πως το κανουν και μετα το εφαρμοζεις στο δικο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, giannakis95 είπε

Εγώ δεν θέλω να έχει σκουπιδακια μέσα 

Αυτό είναι εύκολο. Κάθεσαι κάτω από μια λάμπα, για να βλέπεις αν κάθεται σκόνη, και χρησιμοποιείς τα προϊόντα που έχει μέσα η συσκευασία (μαντηλάκι, πανάκι). Μετά περνάς και το γυαλάκι. Πολλές συσκευασίες τής spigen έχουν και οδηγό, οπότε μπαίνει και ίσια. Τέλος, περνάς με το σκληρό υλικό, από μέσα προς τις άκρες, την οθόνη σου και δεν αφήνει φυσαλίδες. 

Έχει και οδηγίες μέσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Αυτό είναι εύκολο. Κάθεσαι κάτω από μια λάμπα, για να βλέπεις αν κάθεται σκόνη, και χρησιμοποιείς τα προϊόντα που έχει μέσα η συσκευασία (μαντηλάκι, πανάκι). Μετά περνάς και το γυαλάκι. Πολλές συσκευασίες τής spigen έχουν και οδηγό, οπότε μπαίνει και ίσια. Τέλος, περνάς με το σκληρό υλικό, από μέσα προς τις άκρες, την οθόνη σου και δεν αφήνει φυσαλίδες. 

Έχει και οδηγίες μέσα. 

Είναι ευκολο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giannakis95 είπε

Είναι ευκολο; 

Είναι πανεύκολη διαδικασία. Μπορείς να δεις και βιντεάκι, όπως λέει ο Τίτος, αν δεν το 'χεις ξανακάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...