Προς το περιεχόμενο

motorola g 84 vs edge 40


mumra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα. Ειμαι αναμεσα στο motorola G84 και Edge 40.οχι το neo. Ποιο πιστευετε οτι αξιζει καλυτερα? Χρήση ειναι απλα.Τηλέφωνο, φωτογραφιες, internet. Το 5g ενω θα με ενδιεφερε, δυστυχως η vodafone δεν το αναγνωριζει σε αυτο το τηλεφωνο οποτε δεν θα εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edge 40 είναι σε άλλο επίπεδο από το g84 δεν μπορείς να τα συγκρίνεις μεταξύ τους.

εγώ προσωπικά θα πήγαινα σε g84, για τα δικά μου δεδομένα το θεωρώ πιο πλήρες, έχει θύρα ακουστικών, κάρτα μνήμης και πιο μεγάλη μπαταρία. 

Και εννοείται ότι και τα δύο θα έχεις κανονικά 5g σε Vodafone δεν βλέπω το λόγο να μην έχεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, chios said:

Edge 40 είναι σε άλλο επίπεδο από το g84 δεν μπορείς να τα συγκρίνεις μεταξύ τους.

εγώ προσωπικά θα πήγαινα σε g84, για τα δικά μου δεδομένα το θεωρώ πιο πλήρες, έχει θύρα ακουστικών, κάρτα μνήμης και πιο μεγάλη μπαταρία. 

Και εννοείται ότι και τα δύο θα έχεις κανονικά 5g σε Vodafone δεν βλέπω το λόγο να μην έχεις. 

Σε ευχαριστω πολυ.Αυτο για το 5g μου το ειχαν πει απο την vodafone.Μπορει να ειναι μουφα για να αγορασω καποιο απο τα κινητα που πουλανε αυτοι.πολυ πιθανον. Ηθελα να ρποσθεσω οτι ειχα παρει το Mi A3 οταν βγηκε και εχω ακομα το ιδιο.Αυτο για να καταλαβετε οτι δεν εχω μεγαλες απαιτησεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δυο είναι πολύ καλά για τα χρήματα που ζητάνε, αν μπορεις να δωσεις λιγο πανω από τα €300 τοτε το Edge 40, έχει καλύτερη οθόνη, επεξεργαστή, κάμερα είναι ποιο όμορφο και ενα χρόνο περισσότερη υποστήριξη με ενημερώσεις. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edge 40 και από εμένα..... 

Το έχω εδώ και 15 μέρες περίπου , πολύ καλό σε όλα του οθόνη, κάμερα κλπ ( ίσως σε μπαταρία υστερεί από το g84 ) 

Το πήρα από best price στα 200€ με τιμολόγιο . 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/2/2024 στις 6:23 ΜΜ, polhs είπε

Edge 40 και από εμένα..... 

Το έχω εδώ και 15 μέρες περίπου , πολύ καλό σε όλα του οθόνη, κάμερα κλπ ( ίσως σε μπαταρία υστερεί από το g84 ) 

Το πήρα από best price στα 200€ με τιμολόγιο . 

Kαλησπερα φιλε μου ,ποιο καταστημα σου εδωσε τιμολογιο χωρις να σου βγαλει την πιστη απο best price?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάστημα είναι το JMCtech , καμία ταλαιπωρία  αντιθέτως όλα άψογα !!! 

Το μοναδικό μείον είναι ο μεγάλος χρόνος αναμονής , αξίζει όμως τον κόπο. 

Καλό βράδυ !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...