Προς το περιεχόμενο

Φιλικη δηλωση


txcellas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους! Γείτονας πήγε να ξεπαρκαρει και μου έριξε τη μηχανή. Έχει κάνει κάποιος φιλική δήλωση πρόσφατα να μου πει διαδικασία γιατί ο ασφαλιστής μου δεν το σηκώνει;

Συμπληρωσαμε τα έντυπα (φιλικη δηλωση και δηλωση ατυχηματος) και κάπου διάβασα ότι τα στέλνουμε στην εταιρία. Μπορώ να πάω από Δευτέρα για επισκευή και να πληρώσω για τις επισκευές και να τα πάρω αργότερα; 

Όποιος γνωρίζει τη διαδικασία αν μπορεί ας με ενηρωσει.

Επεξ/σία από txcellas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, txcellas είπε

Καλησπέρα σε όλους! Γείτονας πήγε να ξεπαρκαρει και μου έριξε τη μηχανή. Έχει κάνει κάποιος φιλική δήλωση πρόσφατα να μου πει διαδικασία γιατί ο ασφαλιστής μου δεν το σηκώνει;

Συμπληρωσαμε τα έντυπα (φιλικη δηλωση και δηλωση ατυχηματος) και κάπου διάβασα ότι τα στέλνουμε στην εταιρία. Μπορώ να πάω από Δευτέρα για επισκευή και να πληρώσω για τις επισκευές και να τα πάρω αργότερα; 

Όποιος γνωρίζει τη διαδικασία αν μπορεί ας με ενηρωσει.

η ασφάλεια σου δεν έχει τηλεφωνική επικοινωνία;Δεν έχει οδηγίες τι να κάνεις σε περίπτωση ατυχήματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν οποιαδήποτε επισκευή πρέπει να δει το παθόν όχημα πραγματογνώμονας της εμπλεκόμενης ασφαλιστικής. Αν προχωρήσεις τώρα, χωρίς πραγματογνωμοσύνη για την έκταση και το είδος της ζημιάς, άκυρη η αποζημίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...