Προς το περιεχόμενο

Eπιλογή Mouse


alex89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ την παρέα. Είχα για πολλά χρόνια το Razer DeathAdder Elite. Το ποντίκι ήταν εξαιρετικό. Έχω λίγο μεγάλα χέρια και εφάρμοζε πολύ καλά. Δεν το είχα για παιχνίδια. Πήρε εχθές το Razer DeathAdder V2 Special Edition. Είναι χαμηλότερο από το Elite. Δε με ενοχλεί τόσο πολύ αυτό.

Εκείνο που δε μπορώ να συνηθίσω είναι ο ήχος των κουμπιών (δεξί και αριστερό). Κάνει κλικ δυνατό. Καμία σχέση με το Elite. Σαν φτηνής κατασκευής ποντίκι κάνει...

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο αν γίνεται Razer ή άλλο σε αυτές τις διαστάσεις (με καλώδιο) που να μην κάνει τόσο θόρυβο;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, alex89 said:

Χαιρετώ την παρέα. Είχα για πολλά χρόνια το Razer DeathAdder Elite. Το ποντίκι ήταν εξαιρετικό. Έχω λίγο μεγάλα χέρια και εφάρμοζε πολύ καλά. Δεν το είχα για παιχνίδια. Πήρε εχθές το Razer DeathAdder V2 Special Edition. Είναι χαμηλότερο από το Elite. Δε με ενοχλεί τόσο πολύ αυτό.

Εκείνο που δε μπορώ να συνηθίσω είναι ο ήχος των κουμπιών (δεξί και αριστερό). Κάνει κλικ δυνατό. Καμία σχέση με το Elite. Σαν φτηνής κατασκευής ποντίκι κάνει...

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο αν γίνεται Razer ή άλλο σε αυτές τις διαστάσεις (με καλώδιο) που να μην κάνει τόσο θόρυβο;

Ευχαριστώ.

https://www.cosmodata.gr/product/293281/periferiaka/pliktrologia-pontikia/pontikia/pontiki-logitech-m220-silent-1000-dpi-asirmato-910-004880-red

για δες κατι τετοιο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...