Προς το περιεχόμενο

[Game Bundle] 40 years of Capcom history 70 παιχνιδια 18.37€ @humblebundle.com


plr77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.humblebundle.com/games/capcom-cup-fighters-classics-pack

70 παιχνιδια της Capcom για την πλατφορμα του Steam.Εχει ολα τα Street Fighter εως και τo SF V ,το Street Fighter 30th Anniversary Collection που εχει μεσα το Ι ,ΙΙ, Super , Turbo ολα...και τα εχει και ξεχωριστα,Arcade Capcom.

Εχει εκπτωτικο κουπονι για SF 6 34% αλλα δεν αξιζει στα κλειδομαγαζα ειναι 50% κατω

Επισης εχει Megaman και πολλα αλλα κλασσικα παλια παιχνιδια νοσταλγια πιο πολυ.

Αρκετοι τιτλοι για συλλογη και καλη τιμη τουλαχιστον για οσους δεν εχουν κανενα αξιζει σιγουρα

 

 

Screenshot 2024-02-14 220832.png

Επεξ/σία από plr77
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [Game Bundle] 40 years of Capcom history 70 παιχνιδια 18.37€ @humblebundle.com

Με πρωτη ματια ειναι φοβερη συλλογη αλλα... το sf4 ultra το εχω ηδη οπως και το 30th anniversary. Στο sf 5 δεν εχω την champion edition αλλα μου λειπει μονο το 5ο season pass που δεν περιλαμβανεται εδω. Αρα μονο κουστουμια κ stages για εμενα για ενα παιχνιδι που ετσι κι αλλιως δε θα αγγιξω

 

Η εκπτωση στο sf6 ειναι ασημαντη , στα κλειδαδικα περνεις κ το πρωτο season pass στα ιδια λεφτα κ φθηνοτερα 

 

Τα αλλα παιχνιδια λιγο πολυ ολοι τα εχουμε . Τα sf περιλαμβανονται στη 30 th anniverary collection ετσι κι αλλιως . Οποτε μενει μονο το υπερ αγαπημενο captain commando το οποιο θα ηθελα να το εχω το steam αλλα το αγοραζω κ μονο του αν θελω :P

 

Αν δεν εχει καποιος 30th anniversary και sf5 δε το εχει καθολου ή εχει μονο το vanilla αξιζει . Για ολους τους υπολοιπους meh 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

Με πρωτη ματια ειναι φοβερη συλλογη αλλα... το sf4 ultra το εχω ηδη οπως και το 30th anniversary. Στο sf 5 δεν εχω την champion edition αλλα μου λειπει μονο το 5ο season pass που δεν περιλαμβανεται εδω. Αρα μονο κουστουμια κ stages για εμενα για ενα παιχνιδι που ετσι κι αλλιως δε θα αγγιξω

 

Η εκπτωση στο sf6 ειναι ασημαντη , στα κλειδαδικα περνεις κ το πρωτο season pass στα ιδια λεφτα κ φθηνοτερα 

 

Τα αλλα παιχνιδια λιγο πολυ ολοι τα εχουμε . Τα sf περιλαμβανονται στη 30 th anniverary collection ετσι κι αλλιως . Οποτε μενει μονο το υπερ αγαπημενο captain commando το οποιο θα ηθελα να το εχω το steam αλλα το αγοραζω κ μονο του αν θελω :P

 

Αν δεν εχει καποιος 30th anniversary και sf5 δε το εχει καθολου ή εχει μονο το vanilla αξιζει . Για ολους τους υπολοιπους meh 

Εγω αυτο κριβως εχω την 30th και το V champion οποτε αν το επαιρνα θα ηταν μονο για συλλογη ενταξει εχει πολλους τιτλους.

Για την εκτπωση του 34%το 6 το εχω αναφερει στην περιγραφη με 50% υπαρχει στα κλειδομαγαζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, plr77 είπε

Εγω αυτο κριβως εχω την 30th και το V champion οποτε αν το επαιρνα θα ηταν μονο για συλλογη ενταξει εχει πολλους τιτλους.

Για την εκτπωση του 34%το 6 το εχω αναφερει στην περιγραφη με 50% υπαρχει στα κλειδομαγαζα

Εσυ καλα το εγραψες για το sf6 και καλα εκανες και εβαλες τη προσφορα .

Ομως τελικα ειναι κλασσικη περιπτωση πακετου humble bundle. Το βλεπεις και ενθουσιαζεσαι αλλα μετα συνειδητοποιεις πως οτι σε ενδιαφερει το εχεις ηδη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nickk0kkav είπε

Εσυ καλα το εγραψες για το sf6 και καλα εκανες και εβαλες τη προσφορα .

Ομως τελικα ειναι κλασσικη περιπτωση πακετου humble bundle. Το βλεπεις και ενθουσιαζεσαι αλλα μετα συνειδητοποιεις πως οτι σε ενδιαφερει το εχεις ηδη 

Κοιταξε αυτα ειναι λιγο πολυ πακετα συλλογης.Δεν νομιζω καποιος να καθισει να παιξει SF 1.Οποτε ενταξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, plr77 είπε

Κοιταξε αυτα ειναι λιγο πολυ πακετα συλλογης.Δεν νομιζω καποιος να καθισει να παιξει SF 1.Οποτε ενταξει

Sf1 όντως δε νομίζω να το παίξει κανείς. Το 2 το τίμησα ήδη όμως. Ηλεκτρονικά 50αρικο τελευταία φορά... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tigio13 είπε

Sf1 όντως δε νομίζω να το παίξει κανείς. Το 2 το τίμησα ήδη όμως. Ηλεκτρονικά 50αρικο τελευταία φορά... 

το 2 το παιζαμε σε δισκετα τοτε ειναι οντως ωραιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...