Προς το περιεχόμενο

Φόρτιση iphone


Sakis_Tymplalexis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Πριν 5 ημέρες αγόρασα ένα iPhone 15 pro στο οποίο παρατήρησα ότι όταν το βάζω για φόρτιση με το γνήσιο φορτιστή και το καλώδιο της συσκευασίας κάθε μισό λεπτό μου εμφανίζεται στην οθόνη πάλι η ένδειξη φορτισης σα να έβγαλα το βισμα και το ξαναεβαλα. Γνωρίζει κάποιος το πρόβλημα αν είναι  το λογισμικό ή προβληματική θύρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιθανότερο είναι να πρόκειται για πρόβλημα στην υποδοχή, δύσκολα λογισμικό να προκαλεί αυτό το σύμπτωμα. Φορές αυτό που έχω δοκιμάσει, είναι να βάλω το βύσμα από την ανάποδη πλευρά, με το lightning βύσμα αυτό, δεν ξέρω αν πιάνει και με το USB C. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Sakis_Tymplalexis είπε

Καλησπέρα! Πριν 5 ημέρες αγόρασα ένα iPhone 15 pro στο οποίο παρατήρησα ότι όταν το βάζω για φόρτιση με το γνήσιο φορτιστή και το καλώδιο της συσκευασίας κάθε μισό λεπτό μου εμφανίζεται στην οθόνη πάλι η ένδειξη φορτισης σα να έβγαλα το βισμα και το ξαναεβαλα. Γνωρίζει κάποιος το πρόβλημα αν είναι  το λογισμικό ή προβληματική θύρα; 

Ισως εχει φθαρει το καλωδιο σπανιοτερα αλλιως αυτο οφειλεται συνηθως στην υποδοχη που δεν συνεχιζει τη φορτιση. Δοκιμασε με αλλα καλωδιο να δεις αν προχωραει η φορτιση αλλιως πηγαινε στο επισημο σερβις για ελεγχο θυρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...