Προς το περιεχόμενο

Από Fiber 100 Cosmote σε Fiber 200 Vodafone συνδυαστικά με Vodafone συμβόλαιο κινητού - Πώς να το διαχειριστώ για να έχω την καλύτερη προσφορά?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά, θα ήθελα την γνώμη σας! 

Έχω καρτοκινητό Vodafone και είμαι σε Cosmote double play Fiber 100xl με το voucher στα 30 ευρώ μηνιαίο λογαριασμό. Σε ενάμιση μήνα λήγει το διετές και θα πληρώνω τα 100 fiber στην πόρτα μου γύρω στα 34 ευρώ, οπότε φεύγω. Θα κλείσω το Full Fiber 200 Plus της Vodafone στα 32,90 αφού θα διπλασιάσω ταχύτητα με ελάχιστη αύξηση στο μηνιαίο λογαριασμό και με ενδιαφέρει το 1,40 έκπτωση αν επιλέξω συνδυαστικά συμβόλαιο κινητής Vodafone, αρκεί η προσφορά να είναι τέτοια που να μην μπορείς να την αρνηθείς.

Μίλησα σήμερα για προσφορά συμβολαίου κινητής μαζί τους και μου πρότειναν διετές συμβόλαιο στα 12,74 τον 1ο χρόνο  και μετά το πολύ 1,5 ευρώ επάνω για το δεύτερο έτος. 6000 sms, απεριόριστα λεπτά προς όλους και 3gb (+3gb ακόμα λόγω του συνδυασμού σταθερού με κινητό). Sms άντε να στείλω 10 όλο τον χρόνο και ομιλία με 300 λεπτά τον μήνα θα ήμουν ok. Τα data είναι που με ενδιαφέρουν. 

Πως να το διαπραγματευτώ? Μπορώ να πετύχω συμβόλαιο κινητής μέχρι 15 ευρώ το μήνα για πακέτο στα μέτρα μου? Εσείς τι προσφορές πήρατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σήμερα πάντως, εξωτερικός συνεργάτης στη Δράμα, μου είπε για κινητό Vodafone απεριόριστα όλα, ομιλία+sms+internet, επιπλέον 500' στην Ευρώπη. Όλα αυτά με 14,10 ευρώ, αλλά μεταφορά αριθμού από Nova.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, viman είπε

Εμένα σήμερα πάντως, εξωτερικός συνεργάτης στη Δράμα, μου είπε για κινητό Vodafone απεριόριστα όλα, ομιλία+sms+internet, επιπλέον 500' στην Ευρώπη. Όλα αυτά με 14,10 ευρώ, αλλά μεταφορά αριθμού από Nova.

Εξαιρετική τιμή…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...