Προς το περιεχόμενο

Soundcore Life Q30 Hybrid Over Ear Ακουστικά, €61.50 τελική


kakofonixx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα εν λόγω best seller Over Ear Ακουστικά σε έκπτωση από το επίσημο site

τελική τιμή με τα μεταφορικά στα €61.50 σε μαύρο χρώμα και €65.50 σε μπλε χρώμα (λόγω μικρότερης έκπτωσης)

https://eu.soundcore.com/products/a3028011

τιμή στο φτηνότερο skroutzομαγαζο €90+μεταφορικά

 

έχει σε προσφορά και ορισμένα άλλα μοντέλα αν θέλει κάποιος να ρίξει μία ματιά

https://eu.soundcore.com/pages/best-deals?ref=navimenu_2_copy

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω εχει πεσει και χαμηλοτερα στα 52, αλλα ειναι ακουστηκαρες τα φοραω σχεδον 1 χρονο οτι καλυτερο. Το κακο ειναι οτι πριν λιγο μου ειχε σκιστει το δεξι μαξιλαρακι ( τα εχω σε χαλαρι χρηση) μιλησα με το support και σε μια βδομαδα μου εστειλαν δωρεαν καινουργια pads και με οδηγιες πως να τα βαλω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/2/2024 στις 9:03 ΜΜ, Prasino Mantarinh είπε

Νομιζω εχει πεσει και χαμηλοτερα στα 52, αλλα ειναι ακουστηκαρες τα φοραω σχεδον 1 χρονο οτι καλυτερο. Το κακο ειναι οτι πριν λιγο μου ειχε σκιστει το δεξι μαξιλαρακι ( τα εχω σε χαλαρι χρηση) μιλησα με το support και σε μια βδομαδα μου εστειλαν δωρεαν καινουργια pads και με οδηγιες πως να τα βαλω. 

Ακριβώς το ίδιο και τα δικά μου. Σκίστηκε το δεξί μαξιλαράκι και μου κάνει  εντύπωση γιατί έχουν ελάχιστες ώρες χρήσης. Γενικά παντως ειναι φοβερά ακουστικά για τα λεφτά τους.
Η δωρεάν αποστολή μετά την επικοινωνία μέσο support πως προέκυψε; Ήταν εντος εγγύησης; Αν τους στείλω παίζει να μου στείλουν δωρεάν νέο pad για αντικατάσταση του σκισμένου; Αν θέλεις στείλε μου pm για αυτό το θέμα να μην χαλάμε το παρον νήμα🙂

Στις 22/2/2024 στις 12:29 ΠΜ, Rebelos2018 είπε

Μπορούν να συνδεθούν και ενσύρματα; 

Ναι.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πήρα και γω και τα δοκίμασα λίγο σήμερα. Ωραία ελαφριά ακουστικά με καλο noise canceling για τη τιμή τους. Η κατασκευή φαίνεται σχετικά εύθραυστη αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. Ως προς τον ήχο μπορώ να πω πώς απογοητεύτηκα αρκετά. Είναι μεν πολύ δυνατός ως προς την ένταση αλλα τα μπάσα δεν φαίνονται πολύ λασπωμένα ( δεν είναι σφιχτά). Και εδώ ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος είδε διάφορα μετά από μερικές δεκάδες ώρες. Είναι δλδ ακουστικά που θα στρώσουν με τον καιρό? Προς το παρόν θα τα δοκιμάσω για ένα μήνα μιας και τα πήρα από αμαζον και αν δεν στρώσουν θα τα στείλω πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, taramas είπε

Τα πήρα και γω και τα δοκίμασα λίγο σήμερα. Ωραία ελαφριά ακουστικά με καλο noise canceling για τη τιμή τους. Η κατασκευή φαίνεται σχετικά εύθραυστη αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. Ως προς τον ήχο μπορώ να πω πώς απογοητεύτηκα αρκετά. Είναι μεν πολύ δυνατός ως προς την ένταση αλλα τα μπάσα δεν φαίνονται πολύ λασπωμένα ( δεν είναι σφιχτά). Και εδώ ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος είδε διάφορα μετά από μερικές δεκάδες ώρες. Είναι δλδ ακουστικά που θα στρώσουν με τον καιρό? Προς το παρόν θα τα δοκιμάσω για ένα μήνα μιας και τα πήρα από αμαζον και αν δεν στρώσουν θα τα στείλω πίσω.

Δεν ειναι ευθραυστη η κατασκευη τους παρολο που στο ματι οντως αυτη την εντυπωση δινουν, τουλαχιστον αυτο το συμπερασμα εβγαλα εγω στο σχεδον 1 χρονο που τα εχω.

Οσο αφορα την ποιοτητα ηχου ειναι πολυ αξιολογα, φυσικα μιλαμε για την κατηγορια τιμης τους παντα και οχι σε συγκριση με ακουστικα 2πλασιας η 3πλασιας αξιας.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο φόρουμ. Λοιπόν, τ είχα παραγγείλει κι εγώ, αλλά τελικά τ ακύρωσα, γιατί θεώρησα την αγορά τους πλεονεξία! Βλέπετε έχω 2-3 ασύρματα! Το θέμα μου είναι ότι παρόλο που ζήτησα ακύρωση και το κατάστημα δέχτηκε φυσικά, ακόμα δε μπήκαν τα λεφτά στο λογαριασμό μου της Εθνικής! Ν αναφέρω εδώ ότι η πληρωμή έγινε με paypal. Στην εφαρμογή (paypal) δείχνει ότι επιστράφηκαν αμέσως-23/2 έγινε η αγορά και σχεδόν αμέσως η ακύρωση-αλλά στο λογαριασμό μου (Εθνική), ακόμα δε φάνηκαν!! Είναι φυσιολογική αυτή η καθυστέρηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα q20i στα 40.5€ με τα μεταφορικά δεν είναι άσχημα πάντως. Αν συνυπολογίσουμε την αστοχία στα υλικά των q30 κιόλας το θεωρώ καλύτερη επιλογή και τα παράγγειλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, hara75gr είπε

Αν συνυπολογίσουμε την αστοχία στα υλικά των q30 κιόλας το θεωρώ καλύτερη επιλογή και τα παράγγειλα

Τι αστοχία έχουν τα q30?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρήγγειλε κάποιος ας μας ενημερώσει αν του τα στείλανε...

Εμένα πάντως παραγγελία από τη μέρα που άνοιξα το θέμα (21/2) ακόμη δεν την έχουν στείλει!

Σε μήνυμα που τους έστειλα 29/2 μου απάντησαν: ready to ship Normally, it takes 1-2 days to start shipment.

ευτυχώς δεν τα βιάζομαι, αλλά έτσι όπως το πάνε ελπίζω μέχρι το καλοκαίρι να έχουν έρθει για να τα έχω στις διακοπές 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Τι αστοχία έχουν τα q30?

οι βραχίονες που σπάνε όπως είπε πιο πάνω ο φίλος και τα μαξιλαράκια.Βέβαια σε πιο νεώτερες εκδόσεις λένε ότι τα διορθώσανε και θέλω να πιστεύω ότι αν αγοράσεις απ' τη ίδια την εταιρία δε θα πάρεις από το παλιό στοκ.Εγώ πάντως και με τα q20i ευχαριστημένος πιστεύω θα είμαι για bluetooth

Επεξ/σία από hara75gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/3/2024 στις 10:09 ΜΜ, petran66 είπε

Καλησπέρα στο φόρουμ. Λοιπόν, τ είχα παραγγείλει κι εγώ, αλλά τελικά τ ακύρωσα, γιατί θεώρησα την αγορά τους πλεονεξία! Βλέπετε έχω 2-3 ασύρματα! Το θέμα μου είναι ότι παρόλο που ζήτησα ακύρωση και το κατάστημα δέχτηκε φυσικά, ακόμα δε μπήκαν τα λεφτά στο λογαριασμό μου της Εθνικής! Ν αναφέρω εδώ ότι η πληρωμή έγινε με paypal. Στην εφαρμογή (paypal) δείχνει ότι επιστράφηκαν αμέσως-23/2 έγινε η αγορά και σχεδόν αμέσως η ακύρωση-αλλά στο λογαριασμό μου (Εθνική), ακόμα δε φάνηκαν!! Είναι φυσιολογική αυτή η καθυστέρηση?

Κανένας δε ξέρει παιδιά? Ακόμα να τα "δω" στο τραπεζ.λογαριασμό μου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...