Προς το περιεχόμενο

iPhone φακός


Ronnie1985

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 hours ago, Ronnie1985 said:

Αν ξεχαστεί ο φακός ανοιχτός, γνωρίζει κανείς αν κλείνει μόνος του μετά από κάποιο χρονικό διάστημα;

με βαση αυτα που διαβαζω οχι δεν σβηνει. μονο σε jailbreak ειδα να αναφερουν καποια Tweaks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2024 στις 12:25 ΠΜ, poulinos είπε

με βαση αυτα που διαβαζω οχι δεν σβηνει. μονο σε jailbreak ειδα να αναφερουν καποια Tweaks.

Μήπως σε Low Power Mode σβήνει ο φακός... Να και κάτι που δεν έχουμε δοκιμάσει εδώ και χρόνια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το ρώτησα απλά γιατί μπορεί για τον αβ λόγο να ξεχαστεί ώρες ανοιχτός και το κινητό να είναι ακουμπισμένο με την οθόνη πάνω και να μη φαίνεται. 

Δε θα πρεπε για λόγους μπαταρίας (και υπερθέρμανσης ίσως;) να κλείνει μετά από κάποιο χρονικό όριο από μόνο του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, ramarg said:

Μήπως σε Low Power Mode σβήνει ο φακός... Να και κάτι που δεν έχουμε δοκιμάσει εδώ και χρόνια..

δεν εχω iphone για να δοκιμασω κατι παραπανω.

14 hours ago, Ronnie1985 said:

Εγώ το ρώτησα απλά γιατί μπορεί για τον αβ λόγο να ξεχαστεί ώρες ανοιχτός και το κινητό να είναι ακουμπισμένο με την οθόνη πάνω και να μη φαίνεται. 

Δε θα πρεπε για λόγους μπαταρίας (και υπερθέρμανσης ίσως;) να κλείνει μετά από κάποιο χρονικό όριο από μόνο του;

θα πρεπει να μεινει πολλες ωρες ανοιχτος ο φακος για να τελειωσει η μπαταρια.οποτε καποια στιγμη θα το εχεις δει

επισης θεωρητικα η θερμοκρασια απο το Led δεν ειναι μεγαλη εκτος(δεν ξερω αν γινεται στο iphone) εχεις βαλει τον φακο στο τερμα οπου εκει ζεστενεται λιγακι.

πχ σε android

Screenshot_20240227_191434_One UI Home.jpg

απο default ειναι στην μεση.αν το βαλω τερμα μου εμφανιζει αυτο.θα πρεπει βεβαια να εχεις κολλημενο το χερι πανω στο φακο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...